حتما با این امر مواجه شده اید که بطور مثال ماشین خود را در جایی پارک میکنید و به خرید میروید ، و هنگامی که برمیگردید نمیتوانید خودرو خود را پیدا کنید و به همین دلیل با فشار دادن دکمه دزدگیر به دنبال صدای آن میروید ، خب طبیعتا این کار خسته کننده است وحال تصور کنید که این اتفاق در روزی گرم و آفتابی باشد . اولین گزینه که به ذهن همه میرسد نصب کردن سیستم GPS است ، که خب بدلیل قیمت بالا و شارژ ماهیانه خیلی از افراد ازین کار منصرف میشوند .

اما آیا برای ردیابی خودرو خود راه کم هزینه ایی هم وجود دارد؟! بله ، در حال حاضر وجود دارد . یک شرکت در کالیفرنیا اقدام به طراحی دستگاه هوشمندی کرده است که دقیقا این کار را برای شما انجام میدهد .

این دستگاه چیست؟!

Track R نام دارد . این یک دستگاه ردیابی پیشرفته است که به شما امکان پیگیری و یافتن وسایلتان را میدهد.

چگونه کار می­کند؟!

بسیار آسان است . برنامه Track R را بصورت رایگان بر روی گوشه خود نصب میکنید و سپس ۵ دقیقه یا کمتر طول می­کشد تا با دستگاه لینک شود و سپس می­توانید دستگاه را به خودرو و یا هر وسیله خود متصل کنید و هرجایی باشد آنرا بیابید .

این دستگاه بسیار کوچک و سبک است و میتوانید آنرا کف ماشین ، داخل درها ، جا سیگاری یا جایی بگذارید که در صورت سرقت خودرو نتوانند آنرا بیابند و شما بتوانید به سرعت خودرو خود را بیابید .

قیمت آن چقدر است؟!

شاید بنظر همه باید قیمت این دستگاه زیاد باشد ولی فقط با ۲۹ دلار میتوانید آرامش ذهنی را بخود برگردانید .

چه کارهای درگیری را میتوان با Track R انجام داد؟!

این دستگاه به اندازه کافی کوچک و سبک هست که شما میتوانید آنرا به حیوانات خانگی ، کیف پول ، گوشیه موبایل و لپ تاپ متصل کرده و بدون صرف وقت آنها را بیابید .از کاربردهای اصلی این دستگاه این است که شما میتوانید این دستگاه را داخل لباس کودکان یا افرادی که دچار آلزامیر هستند قرار دهید و دیگر نگران گم شدن آنها نباشید .