درنگ: خانم‏‌هایی که به تازگی مادر شدند مشکلات مشابهی دارند که آن‎ها را وادار می‎کند خیلی اوقات تا بازگشت پزشک از تعطیلات یا باز شدن مطب، در اینترنت به دنبال راه‎حل‌ها و دلیل مشکلات فرزندشان باشند. این یعنی استفاده از اینترنت هم جایگاه مخصوص خودش را پیش مادران دارد. در زیر به اپلیکیشنی اشاره می‏‌کنیم که فواید زیادی برای مادران دارد.

مای مدلا (MyMedela)

این اپلیکیشن کارایی زیادی برای مادرانی که به تازگی نوزادشان را به دنیا آورده‌اند دارد. برای مثال با آنالیز داده‎های شما درباره شیر دادن به نوزاد و مقدار و زمان آن وزن کودک را مورد بررسی قرار می‎دهد و در بخشی توصیه‎هایی درباره شیر دادن به نوزادان دارد.

یکی از مزایای دیگر این اپلیکیشن ارتباط مستقیم با یک مرکز به نام سوناتا است که روی شیر خوردن نوزادان و شیردهی مادران کار می‎کند. با این کار مادران می‏‌توانند این احساس را داشته باشند که همواره حمایت و پشتیبانی افرادی آگاه را دارند.

این برنامه همچنین پوشک بچه، میزان شیر بطری‎ای، میزان خواب و … مربوط به کودکان را هم آنالیز می‎کند. اساس کار این برنامه مانند دیگر برنامه‎های «ترکینگ» این است که از شما داده‎ها را می‎گیرد و اطلاعاتی درباره این که باید چه کنید به شما ارائه می‎دهد.