درنگ: فیت بیت اپلیکیشنی است که اکثر کاربران از آن راضی هستند. این اپلیکیشن توانسته در سال ۲۰۱۷ جزو پرفروش‌ها باشد. این برنامه در رده برنامه‌های مربوط به تندرستی و سلامتی قرار می‎گیرد و برای هر قسمتی از بدن شما برنامه‎ای دارد. با این برنامه می‏‌توانید مقدار قدم‌های روزانه را بررسی کرده و هدفی تعیین کنید و ببینید که در کجای مسیر رسیدن به هدف قرار دارید. همچنین نشان می‎دهد که چقدر کالری سوزانده‎اید، چه مسافتی را طی کردید و چند دقیقه فعال بودید.

این برنامه قسمتی دارد که مواردی مربوط به خواب شما را بررسی می‎کند. برای مثال مقدار خواب هفتگی را بررسی می‎کند، درباره کمبودها به شما هشدار می‌دهد. برای این قسمت هم می‎توان هدف تعیین کرد و در کل شرایط خواب را زیر ذره‌بین برد.

این برنامه به راحتی روی ساعت‌های هوشمند قابل نصب است، اما اگر ساعت هوشمند ندارید می‎توانید آن را روی گوشی تلفن همراهتان هم نصب کنید و از همه قسمت‎های آن استفاده کنید.

قابلیت دیگر این برنامه این است که برای شما یک حساب کاربری می‏‌سازد و شما می‏‌توانید این حساب را روی چندین دستگاه هوشمند نصب کنید.

این برنامه قسمتی دارد که آمار مربوط به تمرین‌ها و ورزش شما را ارائه می‎کند. عملکرد روزانه و هفتگی و ماهانه را نشان می‎دهد.

با صدور اجازه ارسال نوتیفیکیشن به این برنامه باعث می‎شوید درباره اموری که باید انجام دهید به شما هشدار داده و به نوعی به شما انگیزه دهد. برای مثال وقتی نشستید هشدار می‏‌دهد که فقط ۵۰۰ قدم کم دارید تا به هدفتان برسید.

همچنین به شما این اجازه را می‎دهد تا گروهی درست کنید و با اعضای آن گروه که می‎تواند از دوستان یا خانواده باشد رقابت کنید و آمار مربوط به آن‌‎ها را ببینید.

با دادن وزنتان به این برنامه می‎توانید برنامه‎ریزی کنید که بعد از انجام هدف‌های تعیین شده باید به چه وزنی برسید و این برنامه درست بودن یا عقب بودن از برنامه‎هایتان را به شما گوشزد می‎کند.

با وارد کردن اطلاعات مربوط به میزان آبی که بعد و قبل از هر تمرین نوشیده‎اید به فیت بیت این امکان را می‏‌دهید که میزان هیدراته بودن شما را تشخیص دهد و در صورتی که نیاز به نوشیدن آب دارید به شما هشدار دهد.

فیت بیت کاربردی آسان دارد و این قابلیت را دارد که روی پی سی هم نصب شود. این برنامه همه امکانات را روی یک صفحه به شما ارائه می‎دهد و می‏‌توانید به راحتی به هر بخشی دسترسی داشته باشید.