آرشیو مطالب

فیلم | لحظه فروریختن سکوی تماشاگران در یک کنسرت موسیقی[تماشا کنید]

سقوط یک سکو در یک جشنواره موسیقی در شهر ویگو در شمال غربی اسپانیا بیش از ۳۰۰ زخمی بر جا گذاشت. رسانه‌های محلی گزارش کردند ۹ نفر از مجروحان هم‌اکنون بستری هستند. بسیاری از آسیب دیدگان این حادثه در محل و به شکل سرپایی مداوا شدند.

فیلم | پوشش متفاوت یک روحانی در برنامه تلویزیونی[تماشا کنید]

کمیل نظافتی، روحانی جوانی که این روزها در شبکه های اجتماعی معروف شده در برنامه فرمول یک علی ضیا با پوششی متفاوت حاضر شد. دلیل شهرت این طلبه کار خیری است که انجام داد؛ او کلیه خود را به یک کودک هشت ساله اهدا کرد و از آنجایی که خانواده شخص پذیرنده وضعیت مالی خوبی نداشتند، ماشین خود را هم برای تأمین هزینه عمل پیوند فروخت. ویدئوی زیر را ببینید تا دلیل انتخاب لباس متفاوت این طلبه در برنامه تلویزیونی را متوجه شوید.

فیلم | چای تعارف کردن وزیر سابق انگلیس با سر و وضعی عجیب![تماشا کنید]

وزیر خارجه سابق انگلیس برای خبرنگارانی که مقابل منزلش منتظر او هستند، چای آورد و سوژه رسانه ها شد. بوریس جانسون به دلیل اظهارات جنجالی‌اش درباره زنان برقع پوش، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. این انتقادات به جایی رسید که حتی ترزا می هم این صحبت‌های آقای جانسون را غیر قابل قبول خواند. حالا خبرنگاران مقابل منزل او منتظر ایستاده‌اند تا به محض خروج، از او سوال بپرسند، او اما بدون اینکه پاسخی به سوالات بدهد به آن‌ها می‌گوید: «شما تمام روز اینجا ایستاده‌اید، من اینجا نیامده‌ام که به سوالات جواب دهم، فقط برایتان چای آورده‌ام.»

فیلم | صحبت ها مهران مدیری پس از دریافت جایزه تندیس جشن حافظ[تماشا کنید]

مهران مدیری پس از دریافت جایزه بهترین چهره تلویزیونی جشن حافظ برای «دورهمی»: رفتم سیگار بکشم، جایزه بردم! ▫️کلی حرف تلخ آماده کرده بودم ولی گفتند امشب این ها را نگویید و نمی گویم.

فیلم | صحنه قتل وحشیانه مقابل یک کلوب شبانه (۱۶+)[تماشا کنید]

جمشید کنژایف قهرمان مبارزات هنرهای رزمی ترکیبی ازبکستان در یک دعوای خیابانی مقابل یک کلوب شبانه جان خود را از دست داد.

فیلم | حمله وحشیانه با عصا به نمازگزاران مسجد[تماشا کنید]

در ویدئوی زیر تصاویر دوربین مداربسته مسجدی در اندونزی را می بینید که نشان می دهد مردی بدون دلیل یا درگیری قبلی، با عصای خود به جان نمازگزاران می افتد و آنها را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

فیلم | دیدار سردار آزمون با حسین تهی در پاریس[تماشا کنید]

دیدار سردار آزمون با حسین تهی در پاریس

فیلم | هشت راز نهفته زندگی آلبرت انیشتین[تماشا کنید]

اغلب شما آلبرت اینشتین را می شناسید. او کسی بود که تئوری نسبیت را به ما ارائه داد. عده زیادی از بزرگان علم او را به عنوان نابغه ای بی همتا و بزرگترین دانشمند جهان می خوانند. بسیاری از نظریات و تحقیقات اینشتین باعث ایجاد تغییرات اساسی در روند پیشرفت علم در جهان شده و تاثیرات پایداری به ارمغان داشت. خدمات او در راستای علم قابل ستایش است.

فیلم | اسکیت سواران ردبول در جاده های ” اصفهان و یزد “[تماشا کنید]

نسیم، کارلوس و ژاکو سه اسکیت سوار حرفه ای تیم ردبول هستن که پس از ماجراجویی در تهران، با اسکیت بردهای خود به جاده های اصفهان و یزد زدن تا پس از طی هزاران کیلومتر، اسکیت سواری در این دو شهر تاریخی را کشف کنن. مقصد بعدی آن ها شیراز است.

فیلم | اژه‌ای: ۹ میلیارد گم نشده است[تماشا کنید]

واکنش سخنگوی قوه قضاییه به شایعه گم شدن ۹ میلیارد دلار ارز دولتی را در ویدئوی زیر می‌بینید.