آرشیو مطالب

تصویر جالب دو دختر فرانسوی در پارسه

سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري تصويري جالب از دو توريست فرانسوي در هنگام بازديد از پارسه منتشر كرده است. تصويري كه پرچم كشورمان را در دست يكي از اين توريست‌ها نمايش مي‌دهد.

فیلم | طرح جنجالی قالیباف | رودخانه در تهران؛ مترو تا دریای خزر | نیم‌ساعته به شمال بروید! [تماشا کنید]

قالیباف از طرح عجيبي برای تهران در روزهای آخر فعاليتش در شهرداری‌ خبر داد؛ طرح کشیدن خط متروی نیم‌ساعته از تهران به دریای مازندران با قابلیت حمل خودرو و طرح ایجاد رودخانه در پایتخت. قاليباف گفت: می‌خواستیم رودخانه بکشیم و تونلی بزنیم که نیم ساعته از تهران به شمال رسید! امیدوارم به آنها توجه شود.

فیلم | جوانان بیکار ببینند ؛ حرف‌های وزیر جدید اقتصاد درباره کاهش بیکاری

«مردم از چه زمانی می‌توانند شاهد کم‌شدن بیکاری و ایجاد اشتغال در دولت دوازدهم باشند؟» ؛ پاسخ مسعود کرباسیان وزير جديد اقتصاد پس از اولين جلسه هيئت دولت دوازدهم را ببينيد.

تصاویر اولین‌ها در اولین جلسه هیئت دولت دوازدهم | اولین وزیر دهه شصتی و زن‌های دولت جدید

نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم تشکیل شد و در این جلسه اعضای دولت دوازدهم در راستای ادای وظایف خود سوگند یاد کردند. تصاوير و ويدئويي از اين جلسه ببينيد.

گزارش درنگ از سفر يك جهانگرد يزدي به آفريقا

عکس‌های جذاب یک جهانگرد یزدی | مسافر جاده‌های آفریقا که باشی راه کوتاه است …

روزها در گذرند و قطار زندگاني لحظه‌اي ايست ندارد، انتخاب با ماست، در ميان هر روزه‌هاي تكراري زندگاني بنشينيم و حسرت وار، عبورش را نظاره كنيم يا اينكه پا در ركابش اندازيم و مسافر روياهايمان باشيم . اين حرف‌هاي جذاب جهانگرد يزدي است ... حرف‌هاي او و تصاويري كه از سفر به آفريقا گرفته است را در اين گزارش بخوانيد و ببينيد.

معصومه ابتکار: گرین کارت ندارم | ادعاهای این نماینده مجلس مایه تاسف است

در پی صحبت‌های یک نماینده مجلس مبنی بر برخورداری ابتکار از گرین کارت،معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده این ادعا را تکذیب کرد.

خواننده رپ درباره قتل ناپدری‌اش چه گفت؟ | حمید صفت: ضربه‌ای به سر هوشنگ نزدم

حمید صفت خواننده رپ درباره قتل ناپدری خود توضیح داد و منکر هر گونه آسیب رساندن به سر مقتول شد.

فیلم | خلبانی رضا رشیدپور بر فراز آسمان احمدآباد [تماشا کنید]

خلبانی رضا رشیدپور بر فراز احمد آباد

سردار سلیمانی: اگر مدام بگوییم او باحجاب و این بی‌حجاب است چه کسی می‌ماند؟

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: اینکه مدام بگوییم او بی حجاب و این باحجاب است یا اصلاح طلب و اصولگراست، پس چه کسی می‌ماند؟ اینا همه مردم ما هستند. آیا همه بچه‌های شما متدین‌اند؟ آیا همه مثل هم هستند؟

فیلم | فرش قرمز زیر پای مدل‌های افغان با وجود تهدیدات طالبان و داعش [تماشا کنید]

فرش قرمز مدل‌های افغان برگزار شد. طراحان لباس و مد در کابل امیدوارند که با برگزاری نخستین نمایش مد با حضور همه اقوام، افغانستان را به «یک جامع تحمل پذیرتر» تبدیل کنند.