درباره درنگ

درنگ پایگاهی اینترنتی است که در موضوعات سلامت و پزشکی، زیبایی، روانشناسی، جامعه شناسی، غذا و تغذیه، خانه و خانه‌داری، طراحی و دکوراسیون، کودک، مد و لباس، تکنولوژی‌، سفر و گردشگری، تفریحات، هنر و فرهنگ از دریچه زندگی و چهره‌ها (سلبریتی) به تولید محتوا می‌پردازد.

این پایگاه اینترنتی که به زودی شاهد رونمایی اپلیکیشن‌های آن نیز خواهیم بود تلاش می‌کند در حوزه سلامت و پزشکی ضمن ارائه توصیه‌های کاملا علمی بر اساس منابع معتبر، بانک کاملی از بیماری‌ها، علائم و نشانه‌ها و علل و عوامل خطرساز آنها را به همراه راه‌های ساده پیشگیری و نیز عوارض و درمان بیماری‌ها در اختیار شما قرار دهد. همچنین تلاش می‌کند نگاهی روانشناسانه و جامعه شناسانه به موضوعات روز جامعه داشته باشد تا الگویی هر چه صحیح‌تر در اختیار مخاطبان قرار گیرد. در این زمینه کلینیک درنگ با متخصصان حوزه‌های مختلف پزشکی و روانشناسی در ارتباط است تا به سئوالات شما مخاطبان پاسخ داده شود.

درنگ در زمینه تغذیه و صنعت غذا نیز به طرح توصیه‌هایی مبتنی بر تحقیقات روز دنیا می‌پردازد تا با ارائه الگوی مناسب تغذیه، زندگی سالم را ترویج کند. مشاوران تغذیه و صنایع غذایی در این زمینه همراه درنگ خواهند بود تا پلی باشیم برای ارتباط مخاطبان عزیز با متخصصان تغذیه و سلامت …. همچنین در این بخش با رستوران‌ها و کافی شاپ‌های شهرهای مخلف کشور و مقاصد گردشگری مورد توجه ایرانیان آشنا خواهد شد. توصیه‌هایی نیز در این زمینه‌ها به شما ارائه خواهد شد تا با علم به مشخصات یک رستوران یا کافی شاپ به این مکان‌ها بروید.

کودک

توجه به کودک امروزه بیش از هر زمانی در خانواده‌ها مورد تاکید است اما والدین با سئوالات و ابهامات بسیاری در این زمینه روبرو هستند. نبود منابع صحیح و ارائه مطالب متنوع بدون توجه به یافته‌های علمی در شبکه‌های اجتماعی والدین را دچار سردرگمی کرده است. درنگ تلاش می‌کند در این زمینه از دوره جنینی تا نوجوانی بر اساس یافته‌های علمی و همراهی مشاوران و متخصصان به یازی والدین بیاید. همچنین در این بخش می‌توانید لالایی‌های کودکانه، قصه‌های کودکانه و بازی‌های کودکانه را نیز جستجو کنید.

 چاردیواری و بیرون از خانه

مطالب مربوط به حوزه جوانان، زنان و مردان نیز در بخش‌های «چاردیواری» و «بیرون از خانه» درنگ قابل دستیابی است. درنگ در این دو بخش تلاش می‌کند ضمن ارائه سبک صحیح زندگی به ارائه مطالب مورد نیاز اقشار مختلف جامعه بپردازد. اقتصاد خانواده، ازدواج، خانه‌داری، رفتار صحیح خانواده و جامعه، راهکارهای موفقیت، اشتغال، مشکلات زنان، بارداری، راهکار بهتر زیستن و … محورهایی از این دو بخش را شامل می‌شوند.

  دکوراسیون

طراحی داخلی خانه، محیط اداره، شرکت، باغ و باغچه دیگر بخش جذاب درنگ است. در این بخش با جدیدترین و به روزترین راهکارهای تغییر چیدمان و دکوراسیون آشنا می‌شوید. در این زمینه نیز متخصصانی به شما مشاوره خواهند داد.

 مد و لباس

در بخش مد و لباس نیز شما از جدیدترین تحولات این عرصه مطلع خواهید بود و به شما کمک می‌کند زیباتر بپوشید و جذاب‌تر زندگی کنید. ارائه الگوهای صحیح پوشش در این بخش مورد توجه خواهد بود.

سفر

سفر و گردشگری یکی از مهمترین نیازهای افراد هر جامعه است. در این زمینه خلاءهای بسیاری وجود دارد که درنگ تلاش می‌کند در این زمینه پیشقدم شود تا شما راحت‌تر و اقتصادی‌تر سفر کنید. بانک اطلاعات درنگ در این زمینه در حال تهیه است که به مرور در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر سفر جزء برنامه شما است به طور حتم درنگ بهترین همراه برای شما در سفر خواهد بود.

تکنولوژی‌های روز دنیا اعم از خودرو، موبایل، گجت‌ها، جدیدترین وسایل منزل و … در بخش تکنولوژی درنگ ارائه می‌شود.

خبرهای مربوط به چهره‌های مطرح ایران و دنیا را نیز می‌توانید در درنگ مطالعه کنید. بخش چهره‌های درنگ به طور حتم برای شما جذاب خوهد بود. در این بخش یک برنامه ویدئویی نیز هر هفته منتشر می‌شود و می‌تواند از آخرین اخبار سلبریتی‌های مورد علاقه خود مطلع شوید.

درنگ برای شما سرگرمی نیز در نظر گرفته است. در بخش سرگرمی درنگ با بازی‌های روز دنیا و بازی‌های قدیمی آشنا می‌شوید. سرگرمی‌هایی نیز روزانه منتشر می‌شود که می‌توانید در مترو، خودرو یا منزل خود را با آن سرگرم کنید.

درنگ به اتفاقات و موضوعات روز جامعه بی‌تفاوت نخواهد بود. آسیب‌های اجتماعی، مشکلات مردمی، رویدادهای سیاسی و اقتصادی که تاثیری مستقیم بر زندگی مردم دارد توسط تحریریه درنگ و متخصصان مورد  تحلیل قرار خواهد گرفت. تحلیل صحیح راهکاری بهتر را برای آینده خواهد بود.

بوک لند و موزیک لند درنگ نیز روزانه قصه و نغمه‌های شنیدنی را در اختیار شما قرار خواهند داد.