درنگ: اینترنت تغییرات وسیعی در زندگی ما ایجاد کرده است. هرچه تکنولوژی بیشتر رشد می‌کند و توسعه می‌یابد زندگی ما هم تغییر می‌کند. روزهایی که ما نیاز به یک دوربین دیجیتال، پیجر، یا حتی کامپیوتر شخصی داشتیم گذشته است. تنها چیزی که نیاز داریم تلفن‌های هوشمند ساده‌ هستند. این اختراع مرگ چندین صنعت بود. با این تغییرات در زندگی بازار کار هم در حال تغییر است. هر چند مشاغلی وجود دارند که هرگز نمی‌میرند و در این مطلب ما شما را با آن مشاغل آشنا می‌کنیم.

مدیر فروش، مدیر تجاری

بیشتر اوقات فروش شغلی مداوم است که همیشه مورد نیاز است. البته که روش‌های جدید جانشین روش‌های سنتی می‌شوند، اما یک فروشنده می‌تواند در هر زمینه‌ای کار فروش انجام دهد.

مدیر مراقبت‌های بهداشتی

حتی اگر روبات‌ها بیایند ما باز هم نیاز به انسان‌ها در این حوزه شغلی داریم. انسان‌ها نیاز به سلامتی دارند. این جمعیت نیاز به افرادی دارند که درباره افزایش و کاهش جمعیت اطلاعاتی داشته باشند. این نیاز جامعه است.

امور مالی

همه پول دارند، همه هم باید آن را مدیریت کنند. یک تحصیل کرده در زمینه حسابداری و مالی همیشه لازم است تا شرایط مالی زندگی شما را مساعد کند.

مهندسی

چه کسی قرار است در آینده برنامه‌ها و روبات‌ها را بسازد؟ تکنولوژی ساخته مهندسان با استعداد است. مخصوصا مهندسان الکترونیک و کامپیوتر همیشه مورد نیاز هستند.

روانشناسان

این روزها همه نیاز به یک مشاور یا رونشناس دارند. هرچه جمعیت زمین بیشتر رو به پیری می‌رود، نیاز ما به مشاوره و هم‌صحبت بیشتر می‌شود.

ریاضی‌دان

مساله مهم و بزرگ بعدی بشر داده‌ها هستند. برای اتوماسیون کردن نیاز به آنالیز و آمارهای دقیق است و این آمارها در زندگی روزمره ما تاثیر زیادی دارند.

بیولوژیست

نیاز به دارو هرگز برطرف نمی‌شود. پزشکان بخش مهمی از جامعه هستند، نیاز مردم به درمان هم هرگز برطرف نمی‌شود. با رشد جمعیت بلکه این نیاز بیشتر هم می‌شود. پس معالجه و دارو حیاتی هستند.

متخصصان تکنولوژی اطلاعات

نیاز به افرادی که ماشین‌ها را تعمیر کنند همیشه وجود دارد. این رشته در آینده روز به روز پررنگ‌تر می‌شود. آمار نشان می‌دهد این رشته تا همین‌جا هم چه تاثیری در توسعه تجارت‌های جهانی داشته است.