1. از جایی آسان شروع کنید
  Tips For The Beginner Traveler

برخی از مکان‌ها برای مسافرت آسان‌تر از نقاط دیگر هستند. اگر این اولین بار است که از کشور خارج می‌شوید ممکن است ارزش داشته باشد یکی از مقصدهای ساده‌تر را در نظر بگیرید.

 

 

 1. چمدان مناسب

یک کیف کوچک ممکن است٬ بیشتر از آن چیزی باشد که احتیاج دارید. جهانگردان، یک کوله پشتی خوب را ترجیح می دهند. بعضی از مردم کوله پشتی هیبریدی را دوست دارند، اما برخی هم آنها را نامناسب می‌دانند. از چمدان‌های چرخ‌دار جدا اجتناب کنید، آنها سخت‌تر از آنچه به‌نظر می‌رسند هستند. از چمدان‌های بزرگ باید کلا صرف نظر شود (مگر اینکه شما در حال رفتن به اسکی و یا چیزی شبیه به آن هستید و نیاز به حمل مقدار زیادی ابزار دارید).

 

 1. ابزار مناسب
Tips For The Beginner Traveler
 • لپ تاپ سفری خوب و ارزان، وسیله‌ای است که عاشق آن خواهید شد و در سفر دائم نگران گم شدن و یا خرابی آن نخواهید بود.
 • یک یا چند پاوربانک همراه داشته باشید.
 • هدفون با قابلیت حذف صداهای آزاردهنده در بعضی نقاط واقعا کاربرد دارد.

 

 

 1. سبک سفر کنید
Tips For The Beginner Traveler

این اقدام سخت‌ترین کار در مورد سفر خواهد بود. احتمالا دائم خواهید گفت. “اما من ممکن است این را نیاز داشته باشم!” این مساله بسیار رایج است. ولی باور کنید شما به آن همه وسیله نیازی نخواهید داشت هدف را برای ۱۵ کیلوگرم درنظر بگیرید. اگر وسایل الکترونیک زیادی لازم ندارید، هدف زیر ۱۰ کیلوگرم است. شما به لباس‌های بیش از یک هفته نیاز ندارید. می توانید شستشو را در همه جا انجام دهید.

به طور جدی، سبک سفر کردن همه چیز را در مورد سفر تغییر خواهد داد.

 

 1. تهیه نسخه پشتیبان ابری
Tips For The Beginner Traveler

برای گردشگران بسیار اتفاق می‌افتد که دوربینشان را گم کنند و عکس‌های تقریبا تمام سفرشان را از دست بدهند. پشتیبان گیری ابری٬ ارزان و آسان است. Google Photos یکی از راحت ترین گزینه‌ها است.

 

 1. از خوابگاه‌ها نترسید
Tips For The Beginner Traveler

اکثر مردم فکر می‌کنند خوابگاه مکان ترسناکی است. این فکر اشتباه است که آنها کثیف، پر سر و صدا و مکان‌های خطرناکی هستند. شاید بعضی از آن‌ها باشند٬ اما اکثر آنها از بیشتر هتل‌ها بهتر هستند.

از وب سایت‌های معتبری مانند Hostelworld.com و Hostelz.com کمک بگیرید٬ آنها شرایط خوابگاه‌ها را قبل از اینکه در آن قرار بگیرید ارائه می‌دهد. از همه مهمتر، آنها یک راه عالی برای دیدار با افراد جدید هستند.

 

 

 1. گوشی خود را قفل کنید
  Tips For The Beginner Traveler

تلفن شما و آنچه در آن است، احتمالا ارزشمندترین چیزی است که همراه شماست. تلفن‌ها به آسانی جایگزین می‌شوند. سرقت اطلاعات شخصی بدترین اتفاق است. عکس‌ها، آدرس … بسیاری از برنامه‌های بانکداری و وب سایت‌هایی که به طور خودکار وارد آن‌ها می‌شوید در معرض خطر هستند.

گوشی خود را قفل کنید. طرح‌های هندسی ممکن است قفل خوبی به نظر برسند، اما پس از چند بار استفاده از آنها، بر روی صفحه نمایش به شکل دقیقی کد عبور شما حک خواهد شد و قفل شما قابل خواندن می‌شود. اعداد و بیومتریک امن‌تر هستند.