درنگ : همه افراد جذاب بودن را دوست دارند و وقتی صحبت از جذابیت می‎شود دو موضوع است که اول از هر چیز به ذهن هر انسانی می‎رسد، یکی ورزش و تمرین کردن و دیگری رژیم غذایی. اما موارد دیگری هم هستند که به جذابیت انسان‌ها کمک می‎کنند.

لبخند

محققان سوییسی رابطه‌ای بین خندیدن و جذابیت پیدا کرده است. هرچه مردم بیشتر بخندند و لبخند بزنند جذاب‌تر می‏‌شوند. در واقع حالت شاد صورت قابل انتقال است.

قرمز

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۰ انجام شد افرادی که رنگ قرمز به می‎پوشند افرادی جذاب‌تر هستند و بیشتر زنان جذب مردانی می‎شوند که رنگ قرمز به تن دارند. همیشه پوشیدن لباس‌های رنگی اهمیت دارد، اما پوشیدن رنگ قرمز را فراموش نکنید.

خنداندن

تحقیقات ثابت کرده مردم بیشتر جذب افرادی می‌‏شوند که بیشتر آن‌ها را می‌خندانند. همیشه افرادی که روحیه و انرژی خوبی دارند می‌توانند دیگران را جذب کنند.

توجه

این که شما به همراهتان توجه کنید همیشه باعث می‎شود که جذاب‌تر باشید و مخصوصا اگر این توجه مختص شریک زندگی‎تان باشد عالی خواهد شد.

پاشنه بلند

طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۵ انجام شد، آقایان بیشتر جذب خانم‌هایی می‌‎شوند که کفش‎های پاشنه بلند می‎پوشند. در نظرسنجی انجام شده بین آقایان درصد بسیاری به بانوانی رای دادند که کفش پاشنه بلند به پا داشتند.