درنگ : یکی از بخش‎هایی از بدن که بیشتر افراد در زندگی تصمیم دارند تغییری در آن ایجاد کنند دندان‎ها هستند که همه دوست دارند آن‌ها را سفید کنند. محققان امریکایی اما در آخرین تحقیق به نتایجی دست یافتند که با استفاده از برخی از اقدامات خانگی می‎توان دندان‌‎ها را سفید کرد.

توت فرنگی

دندان را به توت فرنگی کوبیده شده آغشته کنید می‎تواند باعث سفید شدن دندان شود. این میوه محویاتی اسیدی دارد که باعث سفید شدن دندان می‏‌شود.

روغن نارگیل

بهتر است یک بار در روز  مثل دهانشویه دهانتان را با روغن نارگیل بشویید. روغن نارگیل باعث می‌‏شود دندان سفید شود. بهتر است برای دقایقی با این ماده دهانتان را بشویید و بعد آب بکشید.

سودا و آب لیمو

آیا آب لیمو واقعا دندان‎ها را تمیز می‏‌کند؟ پاسخ کوتاه این است، بله، لیمو سرشار از اسید سیتریک است، چیزی که مانند یک سفید کننده طبیعی دندان کار می‎کند.

پوست پرتقال

شاید این قدیمی‎ترین روش باشد و درباره آن زیاد شنیده باشید. پوست پرتقال را بعد از خوردن خود میوه آن به دندان‎ها بمالید تا بعد از مدتی مجزه آن را ببینید.

نمک دریایی و سودا

سودا یا سدیم بی کربنات یکی از ماده‏‌هایی است که به صورت طبیعی باعث سفید شدن دندان می‏‌شود. بهتر است دندان را با این ماده و نمک دریایی شستشو دهید.

  خوراکی‌های خوشمزه‌ای که دشمن دندان هستند | اگر اهل کافه رفتن هستید رعایت کنید
  چطور از زرد شدن دندان جلوگیری کنیم؟