درنگ: اگر سفیدی یا رنگ‌های ساده بیش از اندازه اتاق خوابتان شما را آزار می‎دهد بهتر است بدانید راه‌هایی وجود دارد که از دکور اتاقتان بیشتر لذت ببرید. شکی نیست که رنگ‎های روشن و ساده باعث آرامش بیشتر می‎‏شوند، اما گاهی چشم نیاز دارد تنوع بیشتری را ببیند. در زیر به راه‎هایی برای جذاب‎تر کردن اتاق خواب اشاره می‎کنیم:

نمای متفاوت

در اتاقی که همه چیز ساده و به یک رنگ است سعی کنید قسمتی از اتاق را به رنگ دیگر یا با سنگ و ابزاری مختلف بپوشانید. شکلی که با سادگی در تضاد باشد.

چارچوب تخت

یکی از راه‌های جالب برای داشتن اتاقی با نمای ویژه این است که چارچوبی چوبی برای تختتان درست کنید. در واقع مکعبی بسازید که روی تخت قرار گیرد و از هر طرف که نگاه کنید تختتان را قاب شده ببینید.

استفاده از چوب

شاید با پیشرفت علم طراحی کمی از چوب دور شده باشیم، اما استفاده از وسایلی مثل میز کار یا میز آرایش چوبی هنوز می‎تواند ایده خوبی برای رنگ دادن به اتاق باشد.

اثر هنری

یکی از کمبودهای اتاق‌ها معمولا استفاده از تابلو نقاشی‎های زیبا و رنگارنگ است. چه بهتر که این نقاشی‎ها آثار هنری و اثر یک نقاش باشند تا یک عکس.

صورتی

سفید، خاکستری، کرم و … رنگ‌‎هایی هستند که بیشتر طرفدار دارند و معمولا اتاق‌‎ها به این رنگ هستند. اما اتاق شما هرکدام از این رنگ‌ها را که داشته باشد فرقی نمی‌کند، سعی کنید از بخش‌هایی به رنگ صورتی در اتاق استفاده کنید. مثلا روتختی صورتی باشد.