درنگ: برای همه ما پیش آمده که درباره زندگی شخصی‏مان چیزهایی به دیگران گفتیم و بعد پشیمان شدیم. اما در این مطلب به مواردی اشاره می‏کنیم که بهتر است پیش خودمان بماند و هرگز درباره‎اش با کسی، حتی صمیمی‎ترین دوستانمان صحبت نکنیم. این کار کمک می‎کند مشکل کمتری پیش بیاید و رابطه طولانی‏تر شود.

درگیری‌ها

معمولا بین زوجین دعواها و درگیری‌های زیادی اتفاق می‏افتد. اما در شرایط عادی این درگیری‌ها بعد از مدتی کوتاه فراموش شده و دوباره همه چیز به روزهای عادی بازمی‎گردد. پس بهتر است هرگز درباره‎اش با دیگران صحبت نکنید.

روابط جنسی

هر انسانی دارای فانتزی‎های جنسی است و این‌ها مواردی کاملا شخصی هستند. هرگز نباید درباره تجارب جنسی خودتان با همسرتان به دوستان توضیحی دهید و اشاره کنید که هرکدام چه فانتزی‌هایی دارید.

اعتماد

گاهی همسر شما مطلبی را به شما می‏گوید که شاید از نظرتان بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد. اما هرگز آن مطلب را به دیگران نگویید. چون اگر از دیگران درباره‎اش بشنود اعتمادش نسبت به شما را از دست خواهد داد.

موارد مالی

شاید شما در زندگی دچار مشکل مالی هستید، شاید هم همسر شما اشتباهی داشته که منجر به از دست دادن مقدار زیادی پول شده است. هرگز نباید در این باره چیزی به کسی بگویید تا همسرتان به بهترین شکل از اشتباهش درس گرفته و مجبور نباشد جلوی دیگران خودش را سرزنش کند.