درنگ: تابستان از راه رسیده و حالا نوع پوشش افراد عوض خواهد شد. معمولا زمان تغییر فصول زمانی است که بیشترین اشتباهات درباره پوشیدن لباس رخ می‌دهد. در زیر توصیه‌هایی داریم برای آقایانی که می‌خواهند در تابستان اشتباه لباس نپوشند و جلوه مناسبی داشته باشند.

صندل‌ها

فقط به این دلیل که هوا گرم است دلیل نمی‌شود که مدام از صندل‌ها استفاده کنید. خیلی از آقایان در فصل گرم‌ صندل می‌پوشند اما پاهای زیبایی ندارند. غیر از زمانی که به ساحل می‎روید نباید از صندل استفاده کنید.

عینک آفتابی

بیشتر افراد عینک آفتابی را دوست دارند اما متاسفانه شاید نوعی از عینک آفتابی که در فیلم مورد علاقه‎تان دیده‎اید مناسب صورت شما نباشد. سعی کنید برای خرید عینک آفتابی چند نوع عینک را روی صورتتان امتحان کنید.

شلوارک

این که شلوارک بپوشید خوب است، حس خوبی هم دارد. مردان می‎توانند در تابستان خیلی جاها شلوارک بپوشند اما چیزی که خوب نیست این است که شلوارک‌ها را جاهایی بپوشیم که نباید بپوشیم. مثل مراسم رسمی.

البسه اشتباه

در تابستان لباس‌های زیبایی می‎توان پوشید اما باید بدانیم چه لباس‌هایی مناسب هستند. در تابستان نباید لباس پشمی و کتان پوشید. لباس‌هایی که مقدار کمی کتان دارند و تی‌شرت‌ها و پیراهن‌های نرم برای تابستان مناسب هستند.