درنگ: به غیر از افرادی که صبح‌ها ساعاتی زودتر از زمان لازم از خواب بیدار می‌شوند بیشتر افراد صبح‌ها با استرس، منزل را به مقصد محل کار ترک می‌کنند و دائما فکر می‌کنند که قرار است دیر برسند. اما ابزار و وسایلی هستند که تهیه آن‌ها به سریع‌تر انجام شدن کارها در صبح کمک می‌کند.

مسواک برقی

یکی از ابزار پرکاربرد مسواک برقی است که مدت زمان مسواک زدن را کاهش می‌دهد و باعث می‌شود ۲ دقیقه آرام را برای شستشوی دندان‌ها داشته باشید. قبل از تهیه مسواک برقی شاید به خاطر تنبلی یا دیر شدن در مسواک زدن کم‌کاری هم بکنید.

قاب موبایل که جای کارت دارد

خیلی‌ها معمولا وقتی از خانه بیرون می‌روند متوجه می‌شوند کارت مترو، کارت اعتباری و یا … را در خانه جا گذاشته‌اند. اما اگر قابی تهیه کنید که جای کارت دارد به راحتی می‌توانید همیشه کارت‌هایتان را همراه داشته باشید.

سشوار قدرتمند

بعضی از سشوارها قوی‌تر هستند و باعث می‌شوند صبح زود بعد از حمام سریع‌تر موهایتان را خشک کنید و زمان کمتری برای خشک کردن موها بگذارید. البته گرمای ناشی از سشوار می‌تواند باعث ریزش مو هم بشود و باید به طرزی هوشمندانه از آن استفاده کنید.

چای ساز و قهوه ساز

هر روز صبح بسیاری از مردم وقتشان را صرف درست کردن چای و قهوه می‌کنند. اما با تهیه چای ساز و قهوه ساز می‌توان زمان کمی صرف این مسائل کرد و مثلا زمانی که چای در حال درست شده است مسواکتان را بزنید.