درنگ: این فیلم در حالی از سه‌شنبه جلوی دوربین فرشاد محمدی می‌رود که رکورد حضور تعداد بازیگران سرشناس را شکسته است. مهران مدیری، محمدرضا گلزار، مهناز افشار، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی و سیاوش چراغی‌پور از جمله بازیگران «ما همه با هم هستیم» هستند.

حسین و پدرام امیری و محمد داودی فیلمنامه را نوشته‌اند که پس از «مارموز» تازه‌ترین تجربه کارگردانی تبریزی است. او سال گذشته تولید «خودسر» را آغاز کرد که در روزهای پایانی به «مارموز» تغییر نام داد و گفته می‌شود قرار است اردیبهشت امسال در جشنواره جهانی فیلم فجر رونمایی شود. تبریزی آخرین بار با «امکان مینا» در جشنواره فجر حضور داشت که با وجود نامزدی‌های فراوان چندان جدی گرفته نشد و در اکران عمومی هم به شدت شکست خورد.

 

 

داستان «ما همه با هم هستیم» بر بستری از کمدی روایت می‌شود و فیلمبرداری آن برای ۷۵ روز برنامه‌ریزی شده است. سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یدالهم شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقاکاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی دیگران بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش می‌کنند.