درنگ: پس از استقبال بی‌نظیری که از موبایل اپلیکیشن airbnb جهت پاسخ‌گویی به نیاز اصلی گردشگران یعنی سکونت در اقامت‌گاه‌های بسیار ارزان قیمت در سراسر دنیا شد، این بار نوبت تجربه‌ یک شام ارزان قیمت در منزل یک دوست جدید و البته فضایی صمیمی است! که حتی نیاز به سفر هم نیست؛ شاید این دوست ناشناخته در همسایگی شما باشد!

بله با اپلیکیشن موبایل AirDine به جهت صرف شام می‌توانید میزبان مورد نظرتان را در کشور دلخواه‌تان انتخاب کرده و به جای پرداخت هزینه‌های گزاف در رستوران‌ و بعضا نارضایتی‌هایی که از محدودیت‌های رستوران با آن مواجه هستید، با پرداخت هزینه اندک همراه با یک میزبان میهمان‌نواز و چند مهمان دیگر که آن‌ها را هم نمی‌شناسید یک شام لذت‌بخش را در فضایی دوستانه و صمیمی همراه با عکس‌ها و ثانیه‌هایی به یادماندنی و خاطره‌انگیر تجربه کنید.

AirDine dinner ایرداین شام

AirDine dinner ایرداین شام

هر میزبان در اپلیکیشن AirDine می‌تواند پروفایل خود را به همراه منو غذایی، تصاویری از محل پذیرایی، تعداد مهمان قابل پذیرش، زمان و هزینه برای هر نفر را تعریف کند و میهمان‌ها نیز بعد از اتمام میهمانی نظر خود را برای سایر کاربران در اپلیکیشن اعلام می‌کنند.

AirDine اولین بار در فوریه سال ۲۰۱۶ در سوئد راه اندازی شد و تا به این لحظه با بیش از ۳۰ هزار کاربر در ۲۳ کشور جهان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. AirDine در دو نسخه برای سیستم‌های Android و iOS عرضه شده و از سایت زیر قابل دریافت است:

لینک دانلود برای اندرویید: https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.airdine.app&hl=en

لینک دانلود برای آی او اس: https://itunes.apple.com/se/app/airdine/id1048987801?mt=8

 

پیش از این نیز وب سایت EatWith در شهر بارسلونا اسپانیا راه‌اندازی شده و در حال حاضر با ۱۱ هزار کاربر در ۳۴ کشور جهان فعال است.