درنگ : اگر شما ۴۱۰ میلیون دلار داشته باشید با آن چه کار می‎کنید؟ پاسخ افراد به این سوال متفاوت است. برخی سرمایه‎گذاری برای حفظ آن، برخی سرمایه‌‎گذاری برای اقزایش آن و برخی استفاده از آن برای لذت بردن در ادامه زندگی را ترجیح می‎دهند.

اما شاید برایتان عجیب باشد که بدانید می‎توان همه آن مبلغ را یکجا خرج کرد، آن هم برای خرید یک خانه که از آن به عنوان «گران‌ترین» خانه دنیا یاد شده است.

«ویلا له سدرس» عمارتی ۳۵ هکتاری در جنوب فرانسه است که آن را به عنوان گران‎ترین خانه دنیا می‏شناسند. مالک آن داویده کامپاری ایتالیایی است که کارخانه تولید مشروبات الکلی کامپاری را دارد. البته این خانه زمانی متعلق به «لئوپولد دوم» پادشاه بلژیک بوده است.

موقعیت مکانی‎اش در سنت کپ فرات است که در نیس واقع است و با موناکو ۳۰ دقیقه با ماشین فاصله دارد. بنای آن حدود ۱۷۰۰ متر است و ۱۴ اتاق خواب، ۲۵ باغچه، باغ زیتون، استخر سایز المپیک و … دارد.

در کتابخانه آن برخی کتاب‌ها وجود دارند که ارزش‌شان از ۱۰۰ هزار دلار بیشتر است. گفته می‎شود قیمت آن ۴۱۰ میلیون دلار است. با این پول هم می‎توان این عمارت را خرید، هم ۴۱ قصر ۱۰ میلیون دلاری!

  چطور خانه‌هایمان را پاییزی کنیم؟ | ۵ توصیه برای دکور خانه در فصل پاییز
  چرا نباید با کفش وارد خانه شد؟ | انتقال فاجعه‌بار باکتری و سموم به خانه
  ۶ اشتباهی که در نظافت خانه مرتکب می‌شویم | سینک را نادیده نگیرید
گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا گران ترین خانه دنیا