درنگ: کافه گذر یک کافه بزرگ با تجهیزات آن چنانی کافه‌های پرزرق و برق امروزی نیست. تا جایی که این کافه کوچک فقط ٢ صندلی به مشتریان خود در داخل کافه اختصاص داده است. قبل‌تر همانند رسم بسیاری از شهرهای دنیا، میز و صندلی برای مشتریان در پباده‌رو از سوی این کافه گذاشته شده بود که به دلیل اعتراض و شکایت کسبه همسایه از این امر اجتناب شد. به همین دلیل این کافه در طول دو سالی که از فعالیتش می‌گذرد بیشتر بر فعالیت بیرون‌بر متمرکز شده‌ است.

در منوی کافه گذر چه می‌گذرد؟

منوی این کافه با شعار «نان‌ها سبوس‌دار هستند» شروع می‎شود و شامل انواع غذاها و ساندویچ‌ها، اسنک‌ها، سالادها، صبحانه‌ها، نوشیدنی‌های گرم، دمنوش‌ها، نوشیدنی‌های سرد (آب میوه‌ها، اسموت‌ها، شیک‌ها و گلاسه‌ها) است.

کافه گذر را بیشتر بشناسیم

تمام محصولات این کافه با پک‌ها و استیکرهای لوگو کافه گذر به چشم می‌خورند. بسته‌بندی ساندویچ‌ها با سلفن و کاغذهای روغنی انجام می‌گیرد. بطری‌های پلاستیکی با درب‌های قرمز رنگ مخصوص آبمیوه‌های طبیعی این کافه هستند.

متریال سالم و کیفیت محصولات و قیمت مناسب (به ویژه ساندویچ‌ها) توجه بسیاری از افراد را در این کافه به خود جلب می‌کند.

در این کافه، دیزاین و طراحی حرفه‌ای دیده نمی‌شود و تجهیزات بیشتر به سبک و سیاق معمول و کافه‌های سنتی است.

کافه گذر کجا واقع شده است؟

این کافه از نظر موقعیت مکانی در ضلع شمالی پل کریمخان، کوچه عسجدی، پلاک ۴ قرار گرفته است.

 

در منطقه اداری کریمخان عمده مشتری‌های کافه گذر را کارمندان ادارات تشکیل می‌دهند و صاحب کافه از فروش روزانه ابراز رضایت می‌کند. برخورد خوب و صمیمی فروشنده و کیفیت محصولات و قیمت مناسب از مهمترین دلایلی است که مشتریان حاضر در محل از آن ابراز رضایت می‌کنند.

کافه گذر در دنیای مجازی

کافه گذر در دنیای مجازی خود را با عنوان کافه بیرون بر معرفی کرده و با شعار «با ما به سلامت گذر کنید!» توجه کاربران را به خود جلب می‌کند.