درنگ: نگاهی می‌اندازیم به کیک‌های عروسی با طرح‌های شیک و متنوع و به اصطلاح ترند شده‌ در شبکه‌های مجازی در سال ۲۰۱۷٫ تقریبا همه این مدل‌ها را می‌توانید به قنادهای حرفه‌ای که این روزها کم هم نیستند، سفارش دهید. شما کدام مدل را می‌پسندید؟

 

با جلوه متالیک

رنگی شیک و رسمی. رنگ فلزی یا متالیک کیک عروسی به مراسم شما جلوه و شکوه می‌دهد و تم رنگی آن با اغلب رنگ‌های مراسم عروسی سازگار است. مگر اینکه کلا طرفدار این نوع ترکیب رنگی نباشید.

با طرح هندسی
استفاده از فرم‌های هندسی و گوشه و زاویه‌دار دو دسته مخاطب دارد؛ یا آن را دوست دارید و یا از آن بیزارید.

بدون روکش
در مورد این مدل کیک‌ها که بسیار هم در دنیا طرفدار دارد حرفی نمی‌زنیم. قضاوت و تصمیم‌گیری با خودتان.

چین دار
می‌توانید از مدل کیک‌های چین‌دار به تناسب لباس عروسیتان استفاده کنید. این مدل کیک نیاز به تزئین چندانی ندارد چرا که فرم خود کیک دکوراتیو است.

سفید
بهترین انتخاب رنگ برای کیک عروسی سفید است. هیچوقت از مد نمی‌افتد، با همه تم‌های رنگی هماهنگی و همخوانی دارد. با اضافه کردن چند شاخه گل طبیعی به رنگ‌های دلخواه فرم کیک را با رنگ مراسمتان هماهنگ کنید.


گیپوری

چند سالی است که استفاده از گیپور در پارچه‌های لباسی دوباره به مد روز برگشته است. همین به روز شدن گیپور را می‌توانید در مدل‌های کیک هم ببینید. طرح کیک‌های گیپور بسیار زیبا و شیک هستند. برای اینکه فرم گیپور روی کیک‌ها بهتر مشخص شود بهتر است در سفارشتان برای کیک از رنگ‌های ملایم و سفید استفاده کنید.

گل رز

یکی از بهترین فرم‌ها برای کیک روز عروسی استفاده از طرح گل رز است. خصوصا اگر دسته گل روز عروسیتان را هم  رز انتخاب کنید. همان طور که در تصویر هم می‌بینید بهتر است از رنگ‌های سفید، شکری، عاجی و مانند این ترکیب رنگی برای کیک‌های طرح رز استفاده کنید.