سلبریتی های معروف که همواره سوژه عکاسان خبری بوده اند به ندرت با فرزندان خود دیده می‌شوند. اغلب آنها بر این عقیده هستند که کودکان‌شان باید زندگی عادی و بی دغدغه‌ای را تجربه کنند. به همین دلیل زمانی‌که که بعد از مدتی طولانی دیده می‌شوند، مورد توجه عکاسان قرار می‌گیرند.

مدوکس جولی پیت

 آنجلینا جولی

 آنجلینا جولی و برد پیت یکی از پرطرفدارترین زوج های سابق هالیوود که در سال گذشته از هم جدا شدند به کودکان علاقه زیادی داشتند. آنها در سال ۲۰۰۲ مدوکس را به فرزندی پذیرفتند. ظاهرا مدوکس شدیدا از جدایی والدینش متاثر شده و حاضر نبود یک ماه پس از جدایی‌شان برد پیت را ملاقات کند.

بروکلین بکام

 بروکلین بکام

بروکلین بکام پسر فوتبالیست مشهور دیوید بکام و ویکتوریا بکام قطعا استفاده از شهرت را از مادر و پدر خود به ارث برده و طرفداران زیادی پیدا کرده است. او در حال حاضر رشته عکاسی را به طور حرفه ای دنبال می‌کند و چندین گالری عکس برگزار کرده است.

  تصاویر کیک تولد سلبریتی‌ها؛ از محمدرضا گلزار و احسان علیخانی تا جانی دپ و جنیفر لوپز

دیوید بندا

دیوید بندا

مدونا در سال ۲۰۰۶ دیوید را به فرزندی قبول کرد. او که اهل کشور ملاوی در شرق آفریقا بود به زودی با مدونا ارتباط برقرار کرد و شدیدا به او وابسته است.

پاریس مایکل کاترین جکسون

پاریس مایکل کاترین جکسون

 پاریس تنها دختر مایکل جکسون خواننده مشهور پاپ که علاقه زیادی به پدرش داشت. او بعد از فوت پدرش جوایز مربوط به او را دریافت کرده و گفته که علاقه‌مند است به فقرا و افراد کم توان کمک کند.

  چرا مرگ سلبریتی‌ها ما را نابود می‌کند | عاشقان سلبریتی‌ها غیرطبیعی هستند؟

لیلی رز دپ

لیلی رز دپ

لیلی رز دختر جانی دپ پس از شرکت در فیلم تاسک مورد توجه خبرنگاران قرار گرفت و سوژه عکاسان خبری شد. او به غیر از بازیگری چهره تبلیغاتی عطر شانل نیز انتخاب شد.