درنگ :  «جمعه سیاه» آمریکایی‌ها که به دلایل نامشخص هر سال در ایران پررنگ‌تر می‌شود امسال با اتفاقاتی عجیب در کشورمان برگزار شد. اتفاقاتی که گرانفروشی بود و فریب مردم … در واقع فروشگاه‌های اینترنتی و غیراینترنتی ابتدا قیمت‌های خود را چندین برابر افزایش دادند و سپس وارد بلک فرایدی ایرانی شدند تا اینگونه مردم را فریب دهند و پول به جیب بزنند بدون اینکه ناظری بر این تخلفات نظارتی داشته باشد.

تصاویر زیر قصه «جمعه سیاه» ایران را نشان می‌دهد … این در حالی است که در آمریکا که خاستگاه این مناسبت است فروشگاه‌ها تخفیف‌های واقعی می‌دهند تا در آستانه سال جدید مردم خرید‌های مناسبی داشته باشند.

  «جمعه سیاه»؛ خوب یا بد؟ | «گیوینگ تیوزدی» ؛ جشن عاطفه‌های آمریکایی
نمونه‌ای از جمعه سیاه این فروشگاه اینترنتی | نوشتنه‌اند حراج اما قیمت دوربینی که ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده را زده‌اند ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اما به خاطر جمعه سیاه چهار میلیون و ۱۰۰ هزار تومان !!

 

 

این فروشگاه اینترنتی هم شاهکار دیگر جمعه سیاه در کشور ماست | جاروبرقی فیلیپس مدل ۸۴۷۱ را یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت گذاشته که در حراجی جمعه سیاه ۶۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد در حالی که قیمت این جاروبرقی در حالت عادی و بدون تخفیف در دیگر فروشگاه‌ها ۵۶۴ هزار تومان است … !! | حق مردم را اینگونه می‌خورند و ناظری وجود ندارد

 

  مناسبت‌های وارداتی به تقویم ایرانی‌ها را بشناسید | جمعه این هفته خبری است؟
این فروشگاه اینترنتی در جمعه سیاهی که به پا کرده قیمت پاوربانک را ۱۷۹ هزار تومان اعلام کرده که به خاطر لطف جمعه سیاه ۱۱۷ هزار تومان به فروش می‌رسد این در حالی است که قیمت این پاوربانک در فروشگاهی دیگر بدون تخفیف و بدون حضور در بلک فرایدی ۱۱۹ هزار تومان است !!

 

 

این فروشگاه در جمعه سیاه شلوار جین زنانه را ۹۸ درصد تخفیف داده !!!!