درنگ :  رابعه اسکویی از ترکیه و شبکه جم برگشت و با انتشار عکس و متنی در اینستاگرام این بازگشت را اعلام کرد. هرمز سیرتی از بازیگرانی بود که به دلیل سخیف بودن آثار تولیدی جم تصمیم به بازگشت گرفت. او بعد از بازگشت با رسانه‌های مختلف صحبت کرد و به اصطلاح همه چیز را روی دایره ریخت!

رامسین کبریتی یکی دیگر از بازیگرانی بود که برای کار به ترکیه و شبکه جم رفت. او که بیکاری را دلیل پیوستنش به این شبکه اعلام کرده بود خیلی زود اعلام کرد که فریب خورده و شرایط بسیار بد است. خیلی از همکارانش از جمله حسام نواب صفوی با انتشار پست‌هایی در اینستاگرام از او خواستند که برگردد اما او هنوز میان برگشت و ماندن در سراب مردد است.

مذاکره وزیر ارشاد برای بازگشت برخی خوانندگان به کشور

سیدعباس صالحی  وزیر ارشاد در پاسخ به این سوال که «برخی خواننده‌ها و موزیسین‌ها مانند حسین زمان، آریا آرام‌نژاد و هومن خلعتبری به شدت خواهان بازگشت به کشور و عرصه کار رسمی هستند؛ پاسخ شما به آنها چیست؟»، گفت: اتفاقاتی که برای برخی از هنرمندان افتاده، توسط پاره‌ای از مراجعی است که آن مراجع نقطه نظراتی را در خصوص این هنرمندان ابراز کرده‌اند.

وی ادامه داد: تلاش ما این است که تجدیدنظر و تغییر دیدگاهی از سوی این مراجع نسبت به کسانی که در حوزه هنر فعالیت داشته و دارند، صورت بگیرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به این سوال که این گفتگوها تا کجا پیش رفته است؟ اظهار داشت: این گفت‌وگوها حتما امیدوارکننده بوده است که ما تلاش می‌کنیم.

  بازیگر زن ایرانی شبکه جم به ایران برگشت ؛ دلم زیارت خواست | انتشار تصویر با چادر در قم!

بهاره رهنما پس از بازگشت رابعه اسکویی در استوری مطلبی در این زمینه منتشر کرده است که در زیر می‌بینید: