تاریخ را تنظیم کنید
تاریخ را تنظیم کنید

این یک راه عالی برای شروع برنامه ریزی است زیرا می‌تواند در مسیر خاصی برنامه را هدایت کند. علاوه براین، رزرو سالن‌های محبوب و عکاسان، گروه‌ها و دی جی‌ها در بهترین زمانی که می‌خواهید انجام می‌گیرد.

 

رنگ خود را انتخاب کنید
رنگ خود را انتخاب کنید

تصمیم‌گیری در این ‌مورد برنامه‌ریزی‌های مهم دیگری را شامل می‌شود، از جمله دعوت‌نامه‌ها، گل‌ها و لباس‌های مهمانی عروسی. پالت رنگ عروسی پیشنهادی برای بهار و تابستان، رنگ‌های خیره کننده زیبا هستند مانند آبی آسمانی یا سبز پسته‌ای برای یک عروسی پاییز / زمستان، رنگهایی با عمق بیشتر مانند، سبز تیره یا ترکیب قرمز زرد با خاکستری. یک راه آسان برای تصور کردن رنگ این است که چند نمونه پالت رنگ را از فروشگاه ابزار بگیرید.

 

تعیین چشم انداز کلی
تعیین چشم انداز کلی

مدرن؟ سنتی؟ رومانتیک؟ هنگامی که شما یک چشم انداز روشن داشته باشید دقیقا مثل تنظیم رنگ، ، کمک خواهد کرد که طراحی دعوت نامه و دکوراسیون را انتخاب کنید.

 

تدارکات جشن عروسی
محیط

محل برگزاری را طوری انتخاب کنید که سلیقه شما و نامزدتان را نشان دهد. این که آیا آن یک مجلس رسمی یا در طبیعت است و یا یک مهمانی خودمانی در باغ یا ساحل است. محیطی را انتخاب کنید که سبک شخصی‌تان را نشان می‌دهد.

 

تدارکات جشن عروسی
لباس

پس از تعیین تاریخ، شروع به خرید کنید. پیدا کردن لباس مورد علاقه طول می‌کشد، بنابراین بهتر است این عنصر مهم را ابتدای کار از لیست کاری خود حذف کنید.

 

تدارکات جشن عروسی
عکس برای همیشه به یادگار می‌ماند

یافتن کسی که عکسبرداری را با سبک عکاسی شما به راحتی انجام دهد مهم است. یک روند عمده در عکاسی عروسی در حال حاضر رسمی نبودن است، نه تنها ثبت مجلس عروسی، بلکه همچنین جزئیات منحصر به فرد مانند حلقه‌ها، کفش‌ها، دکمه‌ها یا توری‌ها در لباس باید انجام شود. عکس‌های نمای نزدیک با حالات طبیعی نیز بسیار محبوب هستند.

 

 

تدارکات جشن عروسی
سرگرمی

در این رابطه کم کاری نکنید. مهمانان عروسی قدردان یک DJعالی، گروه و یا دیگر فعالیت‌های سرگرم کننده خواهند شد. سرگرمی فضایی ایجاد خواهد کرد که مردم را به هم پیوند می‌دهد و تجربیاتی ایجاد می‌کند که همه پس از جشن به خاطر خواهند داشت.

 

 

 

تدارکات جشن عروسی
استخدام نیروی کمکی

حتی اگر همه جزئیات را برنامه ریزی کرده‌اید،با تحویل تدارکات به هماهنگ کننده در روزعروسی اطمینان خواهید کرد که برنامه به درستی انجام می‌شود واین کار اجازه می‌دهد از روز بزرگ خود لذت ببرید.