درنگ : پاییز از راه رسید. فصلی که روزها و شب‌هایی رومانتیک و بسیار متفاوتی نسبت به تابستان دارد و رنگ‌هایش می‌تواند توجه هر انسان هنردوستی را جلب کند. اما می‎توان از این فصل برای دکور خانه هم الهام گرفت. این ادعای نینا کوک جان، معمار و طراح داخلی ساکن نیویورک است. این معمار و طراح که در دنیا سرشناس است توصیه‎هایی برای دکور خانه در فصل پاییز دارد.

خوش‌آمدگویی

بهتر است رنگ‎‌های مربوط به این فصل را به خانه‎تان هم وارد کنید. بهتر است قلابی فلزی که با میوه‌جات خشک و برگ خشک شده درختان تزیین شده است را بیرون از در خانه نصب کنید. این خوش‌آمدگویی پاییزی مناسب خانه شماست.

اشیاء تزئینی

بهتر است اطراف خانه را با وسایلی به رنگ‌های پاییزی مانند قرمز و نارنجی و زرد پر کنید. وسایلی مانند شمع، مجسمه و … وقتی این وسایل در خانه باشند محیط درون خانه هم حس پاییز را برای شما دارد.

پتو

وسایل مربوط به استراحت از پتو گرفته تا مبلمان خانه می‎تواند به رنگ‌های پاییزی باشد. حس استراحت کردن در محیطی گرم و آرام در شرایطی که می‌دانید هوای بیرون از خانه سرد است برای هر کسی لذت‎بخش است.

آشپزخانه

بهتر است در آشپزخانه شما از میوه گرفته تا محصولات مربوط به این فصل به طور کامل به نمایش گذشته شوند. برای مثال همیشه ظرفی از میوه‎های پاییزی را روی اپن آشپزخانه قرار دهید. قرار دادن مقداری سبزیجات به رنگ سبز روی اپن هم جلوه خوبی دارد.

بو

حس بویایی همیشه نقش مهمی در دکور خانه دارد، شاید تصورش سخت باشد، اما همین طور است. مثلا این که شما زمانی که دکور خانه را می‎بینید چه بویی به مشامتان می‎رسد اهمیت زیادی دارد.  یکی از بوهای مناسب برای این فصل بوی چوب است که یادآور هیزم داخل شومینه است.