چند وقت پیش با محصولی آشنا شدم که مدعی بود ظرف مدت ۲ ماه رشد مژه‌ها را تسریع کرده و باعث رویش مجدد آن‌ها می‌شود؛ نمونه‌های موجود از اشخاصی که این محصول را تجربه کرده‌ و از آن راضی بودند باعث شد این محصول را تجربه کنم و با واقعیت رشد مجدد مژه‌ها بعد از دو ۴ هفته مواجه شوم و همین رضایمندی من را مشتاق کرد تا با مدیرعامل شرکت m2 یعنی خانم الکسا مویسز Alexa Moysies) 45) ساله که برای آشنایی با بازار ایران به دعوت نمایندگی این محصول در ایران به تهران آمده بود به مصاحبه بشینم؛ او سه فرزند دارد و جالب است بدانید که داشتن فرزند و خانه داری به هیچ وجه باعث نشده تا او نتواند مدیریت ۳۰ شعبه در سراسر دنیا را به عهده نگیرد!
او همیشه به مقدار کافی برای آنها زمان می گذرد و تمام عصرها را با آنها می گذراند و معتقد است که این شمایید که برای وقت خود برنامه ریزی می کنید و باور کنید که همیشه برای همه کارهایتان زمان کافی وجود دارد؛ هرچند که ممکن است گاها این مسئولیت‌ها کمی اورا همانند هر شخص دیگری خسته کند اما در واقع هیچ زنی نباید به خاطر مادر شدن خودش را از کار،تفریح و تحصیل محروم کند. او به همه زنان در سراسر دنیا پیشنهاد می کند اگر واقعا دوست دارید در کار خود موفق شوید سعی کنید از اتفاق‌های کوچک که واقعا تاثیری در زندگی شما نخواهند داشت دوری کنید و باور کنید که رویای شما حتما به واقعیت تبدیل می شود اگر برای اون برنامه ریزی کنید.

مویسز در مورد قدمت برند m2  به سال ۲۰۰۸ اشاره می کند و می گوید:«شرکت M2BEAUTÉ آلمان بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو در تولید محصولات با ترکیبات نوآورانه ، همیشه سعی داشته است که محصولاتی در حوزه آرایشی و بهداشتی تولید کند که بتواند با فرهنگ سازی و فراهم سازی زیبایی طبیعی، جایگزینی روش‌های معمول آرایشی شود. طیف وسیعی از محصولات آرایشی M2BEAUTÉ به کمک مراقبت های فردی باعث افزایش مشخصه زیبای در افراد می شود. »
به گفته این مدیرعامل شرکت m2 حدود۳۰ شعبه در سراسر دنیا همچون لندن، دبی، امریکا جنوبی، مسکو و ایران دارد که هم اکنون نمانیده این برند در ایران شرکت «کلینیکالا» است.
این مادر جوان کارآفرین همچنین با تاکید بر اینکه هدف از تولید تمام محصولات این برند رسیدن به زیبائی طبیعی است. می گوید« محصولات ما بر اساس تحقیقات جامع پزشکی و همکاری بهترین پزشکان ، متخصصان و دانشمندان معتبرترین لابراتوارهای آلمان و بر طبق بالاترین سطح استانداردهای اروپائی تولید شده و به ثبت رسیده است تا اثربخشی نمایان، پایدار و سریع را به ارمغان آورد؛ مثلا در مورد همین سرم رشد دهنده مژه، این سرم دارای ترکیبی متشکل از ذرات فعال کننده MDN است که با تحریک ریشه های مژه، باعث تسریع مراحل رشد طبیعی مژه ها شده و مژه هایی بلندتر، ضخیم تر و پرپشت تر را بدون نیاز به هیچ لوازم آرایشی که استفاده مکرر از آنان می تواند ضرراتی برای چشم ها داشته باشد، به ارمغان می آورد.»

از مویسز پرسیدم پیش از اینکه به ایران سفر کند، چه تصوری در مورد این کشور داشته است ، او در پاسخ گفت:« بر عکس خیلی از اشخاص که در مورد سفر به ایران نگرانی دارند، من هیچ ترسی از این کشور نداشتم چرا که در مورد فرهنگ غنی آنها پیش از این خوانده بودم و وقتی وارد ایران شدم متوجه شدم تمام اخباری که در مورد مردم این کشور گفته می‌شود واقعی نیست آنها واقعا رفتار دوستانه ای داشتند و هر وقت به هر شخصی لبخند زدم با لبخند پاسخ گرفتم. من واقعا فرهنگ این کشور رو دوست داشتم و واقعا از این سفر رضایت دارم.»