درنگ : لئونارد استینبرگ از سال ۲۰۰۱ در حرفه مشاور املاک مشغول فعالیت است و به برخی از ثروتمندترین افراد نیویورک خانه فروخته است. او کسی است که خانه ۳۲ میلیون دلاری دومنیکو دولچه، طراح مشهور دولچه اند گبانا را در سال ۲۰۰۹ به او فروخته و افراد سرشناس دیگری هم با او وارد مذاکره برای خرید خانه شده‌اند.

  تصاویر تجملات باورنکردنی گرانترین خانه تاریخ آمریکا | اتاق بازی هیجان‌انگیز خانه ۱۰۳۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰ تومانی
  تصاویر گرانقیمت‌ترین خانه جهان | کمیاب‌ترین گیاهان دنیا در پارک طبیعی این عمارت

بیزینس اینسایدر اخیرا گفتگویی با او داشته و او توضیح داده که اخیرا افرادی که برای خرید خانه مراجعه می‏کنند محله‎هخای بیشتری را برای سکونت مد نظر دارند و تمرکز از روی برخی محله‎های خاص برداشته شده است.

اما دلیل این موضوع که توسط استینبرگ توضیح داده شده بسیار عجیب است. او استارت‎آپ‎هایی مانند اوبر را دلیل این موضوع دانسته است: این روزها اوبر فعالیتی در امریکا دارد که روز به روز در حال افزایش است.

از زمانی که این شرکت شروع به کار کرده شما می ‏توانید به راحتی از داخل خانه ماشین را رزرو کنید، به محض رسیدن سوار شوید و روی صندلی عقب ماشین سرتان در گوشی ‏تان باشد تا به مقصد برسید. با این شرایط نه لازم است زمان زیادی را صرف پیدا و کرایه کردن ماشین کنید و نه پشت ترافیک خسته شده و نیازی به تمرکز کردن برای رانندگی دارید. این عالی است و وقتی این موارد را در نظر بگیرید، زندگی کردن در همه محله‏ های شهر برای شما ممکن خواهد شد.

  چگونه اسنپ در حال تغییر دادن نحوه زندگی مردم تهران است؟