درنگ : غروب ۲۶ مهر امسال مردی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران از مفقود شدن دختر ۱۶ساله‌اش خبر داد و گفت که قبلا هم یک‌بار سابقه فرار از خانه داشته و این بار هم ۶۰۰ هزار تومان پول همراهش بوده است.

سرانجام هفت روز بعد شاکی همراه دخترش به کلانتری مراجعه کرد و گفت دخترش در این مدت در دام سیاه یک خواننده رپ مشهور گرفتار شده بوده است.

دختر به قاضی گفت: دوستانم همیشه در مدرسه از صدایم تعریف می‌کردند و می‌گفتند می‌توانم خواننده خوبی شوم. یکی از آنها شماره یکی از خواننده‌های رپ مشهور را داشت و آن را به من داد. نمونه کارم را برایش فرستادم. او هم گفت صدای خوبی دارم و می‌تواند خیلی زود برایم کار پیدا کند.

این دختر اضافه کرد: سه ماه بعد به دلیل مشکلاتی که داشتم، بدون اطلاع پدر و مادرم از خانه بیرون آمدم و با خواننده رپ تماس گرفتم. او دنبالم آمد و مرا سوار ماشینش کرد. اول فکر کردم قرار است به استودیوی ضبط موسیقی‌اش برویم، اما او مرا به خانه‌اش برد و در را هم قفل کرد.

او ادامه داد: داخل اتاقش تعدادی ارگ و وسیله موسیقی داشت. از من تست آهنگ گرفت و گفت می‌تواند خیلی زود برایم کار پیدا کند. دیروقت شده بود و من جایی برای ماندن نداشتم، برای همین مجبور شدم در خانه‌اش بمانم، اما نیمه شب او به زور مرا به اتاقش برد و مورد آزار و اذیت قرار داد.

این دختر اضافه کرد: روز بعد قرار شد مرا به یکی از دوستانش معرفی کند تا بتوانم در استودیوی موسیقی او کار کنم و شب هم همانجا بخوابم. تلفن همراه خریدم و به تنهایی به آدرسی که داده بود رفتم، اما هرچقدر منتظر ماندم او نیامد. دو ساعت بعد به من زنگ زد و گفت نامزدش آمده و اگر از ارتباط ما چیزی بفهمد، خیلی برایش بد می‌شود و هر وقت پول جور کردم برایم خانه می‌گیرد.

او افزود: من نمی‌دانستم باید چه کار کنم برای همین به سمت خانه‌مان حرکت کردم.

با ثبت این اظهارات، تحقیقات درباره خواننده رپ آغاز و مشخص شد.

او از آهنگسازها و خواننده‌های مشهور رپ است و پیش از این با چند خواننده رپ دیگر هم همکاری داشته و آلبوم منتشر کرده است.

همچنین شاکی مدعی شده، همکلاسی‌اش چند دختر دیگر را هم برای خوانندگی به متهم معرفی کرده بود.

در پایان جلسه تحقیق، رئیس شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران دستور دستگیری این خواننده رپ را صادر کرد.