درنگ : روز یازدهم تیرماه سال جاری پسربچه هشت ساله‌ای به نام «پارسا قندی» حوالی جاده هراز گم شد. پدر پارسا در گفتگو با درنگ در این باره گفت: در تاریخ یازدهم تیرماه امسال در راه بازگشت از شهرستان محمودآباد و در مسیر جاده هراز بودیم که تصمیم گرفتیم برای صرف ناهار گوشه‌ای توقف کنیم که اتفاقاً منطقه شلوغی هم بود. از پسرم خواستم برای روشن کردن آتش مقداری چوب در فاصله سی تا چهل متری پشت بوته‌های تمشک جمع آوری کند.

وی ادامه داد: بعد از گذشت پنج دقیقه، حس بدی داشتم و بلافاصله دنبال پسرم رفتم. ساعت‌های طولانی دنبال پسرم گشتم اما اثری از پارسا نبود. حتی نیروهای هلال احمر هم برای کمک حاضر شدند اما پسرم پیدا نشد.

قندی گفت: احساس می‌کنم آدم ربایی صورت گرفته است چرا که ما ۴۰ کیلومتر از رودخانه آن اطراف را با تور و چنگک جستجو کردیم که مبادا با جنازه روبرو شویم اما هیچ اثری نبود.

به گفته پدر پارسا، او با آغاز سال تحصیلی باید به کلاس دوم دبستان می‌رفت.

وی درباره پیگیری پلیس توضیح داد: به علت نزدیکی محل حادثه به آمل، پلیس آگاهی آمل در حال پیگیری پرونده است. من شخصاً تمام پزشکی قانونی‌ها و بهزیستی‌ها را به دنبال پسرم گشتم ولی خبری نبود.

قندی که ابراز نگرانی می‌کرد مبادا اتفاقی مشابه بنیتا، آتنا یا ابوالفضل برای پسرش رخ داده باشد به درنگ گفت: با انتشار عکس فرزندم در شبکه‌های مجازی، تماس‌هایی از شهرهای مختلف مثل کرمان، کرمانشاه، ساوه، همدان دارم که مدام از این شهر به آن شهر در جستجوی پسرم هستم.

گفتنی است که خانواده پارسا در شهرستان اسلامشهر استان تهران زندگی می‌کنند.