درنگ:  انیمیشن Despicable Me 3 که در ایران بیشتر با نام مینیون‌ها شناخته می‌شود، داستان مردی به نام گرو است که با برادر دو قلوی گمشده، جذاب، با دقت و بسیار موفق خود بعد از سال‌ها دوری ملاقات می‌کند و سعی دارد به همراه او آخرین کار خلافش را به سرانجام برساند.

در خلاصه داستان این قسمت آمده: «پس از اینکه “گرو” از گروه مبارزه با افراد شیطانی به دلیل اینکه در آخرین مبارزه‌اش با یک فرد شرور شکست می‌خورد اخراج می شود، او خود را در میان یک بحران هویتی می‌بیند. اما در ادامه گرو متوجه می‌شود که یک برادر دوقلو دارد که سال‌هاست در تلاش است تا برادر گمشده خود را پیدا کرده و راه او را دنبال کنید، در همین حین یک فرد شرور باری دیگر تصمیم می‌گیرد تا فعالیت‌های خود را از سر گیرد…»

 

این سه بعدی کامپیوتری به کارگردانی پیر کافین و کلی بالدا؛ محصول استودیو یونیورسال و شرکت ایلومنیشن است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان فصل تابستان فروش آن به یک میلیارد دلار برسد.

جالب است بدانید این انیمیشن با بودجه ۸۰ میلیون دلار ساخته شده و اولین قیمت آن به عنوان دومین انیمیشن پرفروش تاریخ با عنوان « مینیون‌ها – Minions» معرفی شده است.

طبق آمارهای منتشر شده «من نفرت‌انگیز۳» در ژاپن بعد از ۷ هفته در رتبه پنجم قرار دارد و ۶۰ میلیون دلار فروش داشته و در ایتالیا رتبه اول فروش را دارد و ۱۳.۳ میلیون دلار فروش داشته است.