یکی از شرکت‌ کننده‌های این مراسم کمپانی TechArt است که با خودروی GrandGT خود قصد خودنمایی دارد. این خودرو بر پایه پورشه پانامرا اسپرت توریسمو ساخته شده است اما تمام رافت کاری‌های مدل اصلی جدا و نابود شده‌اند و چهره‌ای جسورانه‌تر به خود گرفته است!

 

بیشتر بی‌پروایی این تغییرات را می توان در قوس‌های بالای چرخ‌ها٬ مخصوصا قسمت عضلانی‌تر چرخ‌های عقب دید. در مدل اصلی پانامرا اسپرت توریسمو قوس‌ها بسیار باریک طراحی شده‌اند ولی TechArt تصمیم گرفته تا از فضای پارک خودروی شما تمام استفاده را ببرد. همچنین GrandGT ارتفاع کمتری نیز بر روی رینگ‌های ۲۲ اینچی آلومینیومی جدید خود دارد٬ که همین موضوع باعث می‌شود بیش از پیش قوس‌های اطراف خودرو عضلانی‌تر به نظر بیایند.

techart-panamera-sport-turismo

احتمالا قبل از اینکه به تغییرات قبلی توجه‌ای کنید رنگ خاص این پورشه شما را مجذوب خود کرده است. ترکیب سبز و قهوه‌ای که نمایی کلاسیک در عین حال خاص به آن بخشیده است. خط‌های رنگی دوخته شده بر روی چرم قهوه‌ای رنگ که در جای جای کابین از آن استفاده شده است٬ حس کتابخانه‌ای که بر روی چهار چرخ قدرتمند بنا شده است را القا می کند.

techart-panamera-sport-turismo

TechArt  این پانامرای اسپرت تورسموی توربو را به حال خود رها نکرده٬ بلکه ۹۰ اسب بخار قدرت این اسب سرکش را نیز افزایش داده تا به عدد ۶۳۱ برسد و تنها در ۳٫۴ ثانیه از حالت سکون خود را به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. انتظار می‌رود ۳۲۰ اخرین عددی باشد که بتوانید در اتوبان در حالی که در راحتی کامل نشسته‌اید و از بوی چرم لذت می‌برید٬ برسید.

 

در هر صورت TechArt خودرویی دلربا را آماده نمایشگاه کرده است البته شما به هر نحوی که تمایل دارید پانامرایتان باشد می‌توانید آن را به سفارش دهید و شخصی سازی کنید.