درنگ: این سیستم در حال حاضر تنها برای پیش‌خرید عرضه می‌شود و ۱۲۰۰ نمونه اولیه آن طی یک سال آینده در آپارتمان‌هایی لوکس در آمریکا نصب خواهند شد.

ایده اصلی این سیستم که توسط دو دانشجو به نام‌های «کنت لارسون» و «هسیر لارا» ارائه شده‌ است، خلق سیستم اتاقی قابل تغییر و روباتیکی بوده‌ است که به سادگی می‌تواند فضایی ساده را به فضایی چندکاربردی تبدیل کند.

این ایده در سال ۲۰۱۶ به شرکتی نوپا به نام اوری سیستمز تبدیل شد. این سیستم مانند واحدی کوچک است که می‌توان آن را با کمک یک کلید کوچک در میان اتاق حرکت داد. تنظیمات مختلفی که در این سیستم وجود دارد می‌تواند تخت خواب را باز و بسته کند، میزی را در کنار دیوار قرار دهد یا فاصله را تا تلویزیون تنظیم کند.

این واحد به سه شکل قابل کنترل است، از طریق سطح کاربری روی سیستم، از طریق اپلیکیشن اندرویدی یا iOS و یا از طریق کنترل صدا با کمک بلندگوی هوشمند الکسای آمازون. درصورتی که برق قطع شود نیز می‌توان این سیستم روباتیک را به صورت فیزیکی و با دست تغییر وضعیت داد.

قیمت اولیه این سیستم ۱۰ هزار دلار اعلام شده‌ است که با در نظر گرفتن اینکه سیستم می‌تواند بخش بزرگی از نیاز به مبلمان در خانه را پوشش دهد، قیمت نامناسبی به نظر نمی‌آید، با این‌همه با آغاز تولید انبوه قیمت ناخودآگاه کاسته خواهد شد.