درنگ :  مهناز افشار در اولین بخش از این اظهاراتش درباره میزان مهریه‌اش که برای اولین بار توسط مرضیه برومند مطرح شده بود صحبت کرد. ویدئوی اظهارات او را در این زمینه در زیر ببینید. او در این زمینه سند ازدواج خود را نیز منتشر کرد که تصویر این سند را نیز پس از این ویدئو می‌توانید مشاهده کنید.

 


تصویر سند ازدواج مهناز افشار | او در توضیح نوشته است: این سند یک ازدواج مبتنی بر علاقه و احترام است نه یک تجارت و معامله
در ادامه مهناز افشار توضیحاتی درباره محل تولد دخترش داده است. او تاکید می‌کند پشت ساخت خبر کذب تولد لیانا در آمریکا یک بازی سیاسی بود تا ما را مخالف کشور نشان دهند اما همه می‌شناسیم افراد وطن‌پرستی را که درهای ایران به رویشان بسته شده است. ویدئو این اظهارات او را در زیر ببینید:
مهناز افشار همچنین درباره سن، اسم و عکس‌های دروغی که درباره خانواده‌اش توضیحاتی داده است. او تاکید می‌کند سن و نام همسرم را اشتباه و حتی خبرهای مربوط به او را با تصویر دوستان من منتشر کردند و هیچ‌کس حتی یک بار نپرسید این همه اشتباه تصادفی است یا عمدی؟ ویدئوی این اظهارات او را در زیر ببینید.

 

 

مهناز افشار همچنین درباره پرونده یاسین رامین همسرش که به خاطر آن به زندان رفته است نیز توضیحاتی داده است که در ویدئوی زیر می‌بینید:

 

 

 

این بازیگر زن در آخرین بخش اظهاراتش نیز درباره افسانه شیرخشک‌های فاسد توضیحاتی داد. او تاکید می‌کند هلال احمر و وزارت بهداشت به من می‌گویند این داستان کذب محض است اما نمی‌دانم چرا حاضر نمی‌شوند به مردم هم همین را بگویند.