درنگ: محمدرضا میرتاج الدینی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی درباره این تحلیل صادق زیباکلام که گفته اصولگراها در انتخابات مجلس سال ۹۸ و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اصولگراها دست بالا را دارند، بیان کرد: زیباکلام از این حرف‌ها زیاد می‌زند و نمی‌شود به صحبت‌های او استناد کرد اما فارغ از دیدگاه‌های افراد، معتقدم انتظارات مردم از دولت تدبیر و امید و اصلاح طلبان عملی نشد و معمولا هم بعد از دو دوره یعنی ۸ سال یک چرخش سیاسی در ذائقه مردم پیش می‌آید.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: این احتمال که در انتخابات مجلس سال ۹۸ و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ تغییر ذائقه سیاسی در جامعه اتفاق بیفتد و اقبال به سمت اصولگراها باشد بیشتر است.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهم به نتیجه انتخابات سال ۹۸ و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ خوشبینانه نگاه کنم در توصیه‌ای به اصولگرایان اضافه کرد: جبهه جریان انقلابی اصولگرا نیز نباید خوشبینانه نگاه کنند اشکالات برطرف و آسیب شناسی کنند.

میرتاج الدینی در پاسخ به این سئوال که زیباکلام میزان آرای نامزد واحد اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را ۲۰ میلیون رأی پیش بینی کرد، ارزیابی شما چیست؟ گفت: الان صحبت درباره انتخابات ریاست جممهوری و انتخابات مجلس زود است، اگر تحلیلی هم باشد درباره انتخابات مجلس ۹۸ باید صحبت شود اما اگر روند همین طور ادامه یابد و اصولگرایان روی کاندیدای واحد قوی اجرایی اجماع کنند میزان آرا بیش از این هم می‌تواند باشد و این مسئله قابل پیش بینی است.

  پیش‌بینی عجیب زیباکلام | اصولگرایان در انتخابات ۱۴۰۰ با ۲۰ میلیون رأی پیروز می‎شوند | اوضاع اقتصادی کشور بدتر خواهد شد