درنگ :  شهرام شاهکار مدیر اجرایی اسنپ با بیان اینکه بابت خبر ناخوشایند اخیر مبنی بر حادثه‌ای که در یکی از سفرهای اسنپ اتفاق افتاده است عمیقا متاسف و ناراحتم گفت: در مسیر شفاف‌سازی دلایل بروز این اتفاق ناگوار به دستگاه‌های انتظامی و قضایی اطمینان کامل داریم و همانند گذشته نهایت همکاری را برای روشن شدن حقیقت با دستگاه‌های مذکور خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: اسنپ تا کنون بیش از ۱۰۰ میلیون سفر موفق را در صحت کامل به انجام رسانده است و صدها هزار هم‌راه (راننده) معتمد، مسئول و سخت‌کوش از طریق این سامانه به خدمات‌رسانی و کسب روزی می‌پردازند.

  مدیر اسنپ احضار شد | صدای اعترافات راننده متجاوز را بشنوید | دادستان تهران: قرار بود اسنپ خدمت کند نه اینکه راننده‌‌اش تجاوز کند

شاهکار ادامه داد: امنیت کاربران مسافر و راننده اسنپ، همیشه مهمترین اولویت ما بوده است، آنقدر که رخ دادن حتی یک حادثه ناگوار را در بین میلیون‌ها سفر موفق، نمی‌پذیریم.

مدیر اجرایی اسنپ با بیان اینکه اسنپ باید امن‌ترین سرویس هوشمند حمل‌و‌نقل در ایران باشد گفت: هیچ باوری غیر از این برای ما‌ مورد قبول نیست.

  واکنش رئیس دادگستری تهران به تجاوز راننده اسنپ به یک زن | تاکسی‌ها دوربین‌دار می‌شوند؟

وی درباره حادثه تلخ اخیر گفت: متهم این حادثه با سو‌ءاستفاده از اطلاعات و هویت فردی دیگر موفق به فریبکاری شده و در فرآیند تایید صلاحیت راننده در اسنپ تخطی کرده است. بنابراین ما برای بالا بردن هرچه بیشتر امنیت سفرها، اقداماتی فوری و جدی را در دستور کار خود قرار داده‌ایم. از این پس، تایید هویت هر راننده از سوی ۳ ناظر و کارشناس با تجربه و متخصص اسنپ به طور مجزا صورت می‌گیرد.

  واکنش وزیر ارتباطات به تجاوز راننده اسنپ به زن جوان | تاسف برانگیز است …

شاهکار تاکید کرد: تا اطلاع ثانوی، فرآیند ثبت‌نام رانندگان را در سطح شهرها متوقف کرده‌ایم، تا تمام مراحل جذب رانندگان را بار دیگر با دقت ارزیابی کرده و بهبود بخشیم.