درنگ: سیامک انصاری در گفتگو با احسان علیخانی درباره شایعه دعوا با مدیری و حضور نداشتن در دورهمی گفت: دعوایی نداریم … قرار نبود فصل تازه «دورهمی» شروع شود و من پروژه‌ای را پذیرفتم و در اواسط آن سری تازه دورهمی کلید خورد. همچنین مهران مدیری خیلی تمایلی به ادامه شکل نمایشی سابق مجموعه نداشت.

وی درباره واکنش‌های متفاوت مردم به همکاری نکردنش با مدیری بیان کرد: خیلی عکس‌العمل‌ها عجیب است، زمانی که من و مهران ۱۶، ۱۷ سال باهم کار می‌کردیم همه می‌گفتند چقدر با هم کار می کنند مگر کار نیست؟ حالا که ۶ ماه است کار مشترکی نکردیم همه فکر می‌کنند مشکلی پیش آمده و اختلافی وجود دارد … نمی‌دانیم چه کار باید بکنیم.

انصاری که به دلیل بازی در «بمب، یک عاشقانه» پیمان معادی کاندیدای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و ششمین جشنواره فجر شده بود درباره نقشی که در این فیلم داشت و حال و هوایش توضیح داد: تجربه خیلی جذابی بود، به خصوص آنکه مدرسه‌ای که در آن بازی می‌کردیم و به عنوان ناظم، مدیر و معلم حضور داشتیم مدرسه دوران دانش آموزی من، پیمان معادی و علیرضا عصار بود. در آن زمان شناخت کلی از یکدیگر داشتیم زیرا که همکلاسی نبودیم اما بعدها که به عرصه هنر وارد شدیم یادمان آمد که زمانی در یک مدرسه درس خواندیم.