درنگ: بعد از حواشی هفته گذشته که به دنبال حذف نام «محسن چاوشی» از «شهرزاد» و دو پست کنایه‌آمیز «محسن چاوشی» در اینستاگرام اتفاق افتاد خبرهایی در مورد دلخوری این خواننده از سینا سرلک و سازندگان «شهرزاد» منتشر شد.

سینا سرلک به تندی به این حواشی واکنش نشان داد و نوشت: هیچ اختلافی بین من و هیچ هنرمندی نبوده و نیست. مشکل از افرادی است که از روی بی‌اطلاعی و بی‌منطقی شایعاتی را درست می‌کنند. موزیک «تنها امید زندگی» مربوط به ۲ سال پیش هست که خود جناب امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» از من این کار و موزیک «برخیزم» را خریدند و هر کدام در زمان خودشان منتشر شد؛ طبق نظر جناب استاد فتحی و هیچ دخالتی از سمت من در کار نبوده و نیست.

این خواننده با بیان اینکه اگر هم جایی اعتراض کردم دفاع از حقوق مادی و معنوی بوده است افزود: حتی همان هم از طرف بعضی افراد رعایت نشد. اما کارهایی از طرف دوستان هنرمند و همکار من انجام شد که سکوت کردم و هرگز آنها را عمومی نکردم. ولی اگر فضای منفی که توسط همین به ظاهر دوستان پیش آمده، ادامه پیدا کند، حرف‌هایی خواهم زد که آن وقت متوجه می‌شوند که اشکال اصلی کار از کجا و از چه کسانی است.

سرلک تصریح کرد: من همیشه از حاشیه به دور هستم چون اعتقاد دارم وقتی فردی توانایی و ظرفیت دارد، در نهایت کار و توانایی او دیده می‌شود. پس نیازی به حاشیه‌سازی ندارم. اما اگر ببینم افرادی حرمت‌ها را حفظ نمی‌کنند، آن وقت من هم سکوتم را می‌شکنم و آن وقت همه متوجه خواهند شد که ماجرای اصلی از چه قرار است.