درنگ : پس از مناظره شب گذشته علی کریمی و ساکت نماینده فدراسیون فوتبال در برنامه نود تمام نظرسنجی‌های علی کریمی را پیروز این مناظره می‌دانند و ساکت و تاج و کی‌روش را بازنده اصلی …

کی‌روش که در واکنش به اظهارات کریمی او را بزدل خطاب کرده است بیش از پیش مورد حمله فوتبالی‌ها و غیرفوتبالی‌ها قرار دارد. اهانت به یک هموطن در یک برنامه زنده تلویزیونی توسط مربی خارجی تیم ملی مطمئنا به این زودی‌ها فراموش نخواهد شد و به طور حتم با واکنش‌های تندی همراه خواهد شد.

مهدی مهدوی کیا دیگر اسطوره فوتبال کشورمان از اولین نفراتی بود که شب گذشته با انتشار یک استوری ورزشی – سیاسی به حمایت قاطع از علی کریمی پرداخت. استوری مهدوی کیا را در زیر ببنید:

 

 

رضا صادقی خواننده مطرح و محبوب کشورمان نیز با استوری زیر به این مناظره واکنش نشان داد و به حمایت از علی کریمی پرداخت.

 

 

رضا شاهرودی؛ متاسفم برای این فوتبال که یک خارجی …

رضا شاهرودی و مهرداد میناوند دو بازیکن سابق تیم ملی کشورمان نیز به حمایت از علی کریمی پرداختند. رضا شاهرودی در حمایت از علی کریمی نوشت: متاسفم برای این فوتبال که یک خارجی در برنامه زنده به خودش اجازه می‌دهد به هموطنمان توهین کند … علی کریمی دوست خوب ما همه حمایتت می‌کنیم.

 

مهرداد میناوند؛ این همه دهن کجی به مربیان ایرانی

مهرداد میناوند نیز در حمایت از علی کریمی گفت: امشب نه به علی کریمی که به همه فوتبالیست‌های ایرانی توهین شد. امشب مردی که بارها به فوتبال ما از طرق مختلف توهین کرده است به اسطوره فوتبال ما توهین کرد.

امشب مردی گه نتوانست در قبال سئوالات، نقدها و ابهامات علی کریمی پاسخی شفاف ارائه کند سعی کرد با توهین حرفش را بزند.

اگر آقای ساکت در قبال توهین به اسطوره فوتبال ایران و اسطوره بی‌نظیر و محبوب پرسپولیسی‌ها سکوت کرد ما ساکت نمی‌نشینیم.

ما به خاطر فوتبال ملی سعی کردیم در قبال بی‌حرمتی‌ها به پرسپولیس و سرمربی‌اش خویشتن‌داری کردیم اما انگار برخی فکر کرده‌اند می‌توانند به این رفتارهای توهین آمیز خود ادامه دهند.

این همه دهن کجی به مربیان ایرانی، تحت فشار قرار دادن سرمربی محبوب پرسپولیس و این همه یکه تازی و حالا توهین به علی کریمی در قبال نقدها و سئوالاتش …

بزدل خودتی آقای کیروش و خلاص بزدل خودتی


مایلی کهن: بزدل کی‌روش است و جد و آبادش

محمد مایلی‌کهن نیز در حمایت از کریمی نوشت: کریمی نجابت به خرج داد؛ بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند. ساکت چیزهایی می‌گفت که مرغ پخته‌ هم خنده‌اش می‌گرفت!

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال افزود: کی‌روش هر کاری که دلش بخواهد انجام می‌دهد و به هیچ‌کس هم پاسخگو نیست. آیا همه بد هستند و فقط کی‌روش خوب است؟!

وی اضافه کرد: چطور فردوسی‌پور نمی‌پرسد کجای دنیا تیم ملی سرپرست ندارد؟! مگر کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران نیست پس چرا در ایران حضور ندارد؟کی‌روش حتی اگر ما را در دنیا قهرمان هم کند این نحوه برخوردها درست نیست. کی‌ر‌وش هر چیزی بخواهد خوب است اما به ما که می‌رسد سال اقتصاد مقاومتی است!

مایلی کهن تاکید کرد: چه ایرادی دارد که قرارداد کی‌روش را منتشر کنند؟


کانون مربیان ایران علیه کی روش قد عَلَم کرد ؛ بیانیه توفانی در راه است‼️

کارلوس کی‌روش به دنبال برخی از اظهارات علی کریمی در برنامه شب گذشته نود پیامی در فیسبوک خود منتشر کرد که در آن این فوتبالیست سابق تیم ملی را بزدل خطاب کرده بود و به این اشاره کرده بود که قدرت او فقط در پاهایش است نه سرش.

کانون مربیان ایران قصد دارد بیانیه ای را در رابطه با کارلوس کی‌روش صادر کند. گفته می شود این بیانیه بسیار تند و تیز است و شاید تا زمان انتشار رسمی آن تا حدودی تعدیل شود. اما به هر حال مشخص است که کانون مربیان ایران قصد دارد برخورد شدیدی با سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران داشته باشد.


رضا جباری؛ بزرگتر از کی‌روش هم نمی‌تواند به کریمی توهین کند

رضا جباری بازیکن سابق پرسپولیس نیز با انتشار پستی از علی کریمی حمایت کرد. متن حمایت او را در زیر ببینید:

 

 

آناهینا نعمتی نیز از بازیگران سینماست که به حمایت علی کریمی پرداخت. او با انتشار تصویری از سینمایی‌ها با علی کریمی از او حمایت کرد.

 

  ماجرای عصبانیت علی کریمی شکایت از او ؛ این جنگ پایانی ندارد | این‌بار مردم و رسانه‌ها با فردوسی‌پور همراه نبودند
  حمایت چهره‌های مطرح سینما از علی کریمی | واکنش مهناز افشار به پرونده‌سازی برای جادوگر
  واکنش سخنگوی هیئت رئیسه مجلس به برخورد با علی کریمی | فدارسیون گوش شنوا ندارد
  علی کریمی مطرح کرد؛ ماجرای عجیب واریز پول‌های جام جهانی به شخص ثالث
  اولین واکنش علی کریمی به مناظره جنجالی با طعم سیاسی و قلب آبی و قرمز