درنگ:  آزاده نامداری نوشت: سلام رفقای جانم، حقیقتش به نظرم خیلی چیزها رو باید گفت، چون ما هر کدوممون به عنوان یه شهروند مسئولیم، غرض اینکه امروز در صفحه برخی دوستان هنرمندم دیدم که دعوت افطار رئیس جمهور رو رد کرد بودن، با دلایلی مثل مشکلات معیشتی مردم و یا عمل نکردن به وعدهای رئیس جمهور … قبول دارم ما مطالباتی داریم که به سرانجام نرسیده وهمه ما درد مردم رو میفهمیم … ما هم از مردمیم .. ما هم درد میکشیم و میدونیم با اتفاقات جهانی سال بحرانی رو در پیش داریم.  آیا در این بحران باید کنار هم بایستیم تا بحران رو طی کنیم یا دائما حرف از یأس و نشدن بزنیم؟

به این فکر کردین بااین کار چه کسانی رو در داخل و خارج کشور خوشحال میکنیم؟ آیا ما دنبال از هم گسیختگی هستیم؟ آیا اسم این کار سطحی نگری نیست؟ شما از دردهای آشکار و پنهان رئیس جمهور بی‌خبرید؟ از این همه تلاش برای ماندن در برجام، آیا حقشونه با این رفتارهای سطحی خستگی رو به تنشون بذاریم؟ مردم چشمشون به هنرمنداشونه. من کارمند جایی نیستم، ارتباطی هم با دولت محترم ندارم اما به عنوان یه شهروند تا پایان دوره دوم آقای روحانی از رأیم دفاع میکنم.

پ.ن. چند پاره شدن، از هم گسیختگی حق ما نیست، ما ایرانی هستیم و کشورمون رو دوست داریم

  سینمایی‌ها افطاری رئیس جمهور را تحریم کردند | واکنش سخنگوی دولت به متن اعتراضی سینمایی‌ها | نوبخت: پارسال سفره مردم رنگین‌تر بود که آمدند!