درنگ :  «هانیه توسلی» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون برای مرگ گربه‌اش یک پست جنجالی در اینستاگرام گذاشت که همین امر موجب شد کاربران اینستاگرام و توییتر واکنش‎های طنز و گاه تاسف انگیز در خصوص مرگ گربه هانیه توسلی از خود نشان دهند.

برخی واکنش‌های کاربران را در زیر بخوانید:

  1. به نظرت زشت نیست یکم خانم توسلی؟ کپشن توضیحش جوریه که انگاری آدم مهم زندگیتون بوده. درسته وابسته بودین ولی دیگه آرزوت اینه بری پیشش!
  2. خیلی مسخره و مضحک هست الان هزاران هزار مادر پرپرشدن جگرگوششونو می‌بینن ولی ناشکری نمیکنن یا بچه‌هایی که هنوز پا به این دنیا نگذاشتن و پدر از دست دادن اونوقت شما بخاطر مرگ یه گربه چنین مزخرفاتی را در اینستا میذارید … به جهنم که مرد اینه هنرمند ایرانی. واقعا که …
  3. واقعا ناراحتمان کردی … اون بازی‌های درخشان و این طرز فکر واقعا مگه میشه؟؟؟؟؟ این همه تو این مملکت آدم بدبخت این همه انسان و بچه بی‌سرپرست و گشنه لااقل از هم پیشه خودت چیز خوب یاد بگیر … آنجلینا جولی ببین چند تا بچه داره بزرگ میکنه بعد تو عزادار گربه شدی واقعا متاسفم
  4. چه مسخره…مرگ گربه…برو بابا آدم داریم نون شب نداره … اونوقت تو
  5. به نظرم به جای این گربه اگه از یه بچه سرپرستی می کردی یه نتیجه ای داشت. کمی اندیشه در کلمات
  6. خدا بهت صبر بده غم بزرگیه میدونم هیچ کس دیگه اون نمیشه ولی تو کوچه ما یه ده بیستا از اینا هست خواستی بگو
  7. ملت دارن از گرسنگی میمیرن اینا دارن لوس بازی در میارن. همون زودتر بری پیش گربت بهتره. خیرسرتون هنرمند مملکتینا
  8. واقعا جای تاسف داره که دغدغه یک مثلا هنرمند شده مرگ گربه اش. به قول دوستان درسته که باید به حیوانات احترام گذاشت ولی نه درحدی که بشه جایگزین بچه خودت کنی. شما هزینه ای که برای گربه‌ات کردی می‌رفتی خرج یک بچه کار یا بچه یتیم می‌کردی. امثال شما که زیاد ادعای روشنفکری دارین و مدام دم از بچه‌های کار می‌زنین!!!!

 

 

یکی از کاربران هم در سایتی این گونه نوشته است:

«‏در باب گربه هانیه توسلی چه گوییم جز آنکه امید است خداوند این گل پرپر را با مرحوم پنگول و گارفیلد محشور کند  | فقط اونجاش که نوشته منم میام‌پیشت … اینا الگوی جوونان؟؟؟ |نمیگم‌ ناراحت نباشه بالاخره آدم دل میبنده ولی این چه کپشنیه آخه؟؟؟ | من بمیرم بابام میگه مصلحت خدا بوده»

هانیه توسلی به سرعت توسط کاربران فضای مجازی در حال قضاوت شدن است بی‌توجه به این نکته که هر کنشی از هر سلبریتی چون بعد تبلیغاتی و الگوبرداری دارد فرصتی برای فرهنگ‌سازی است نه انتقام‌گیری! باید این موضوع و واکنش‌های مردم کارشناسانه مورد بررسی قرار گیرد.