درنگ :  یورونیوز نوشت: یک هنرپیشه فیلم‌های پورنو در آمریکا می‌گوید دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در گذشته یک بار او را به رابطه جنسی سه نفره دعوت کرده است.

آلانا اوانز بازیگر ۴۲ ساله فیلم‌های پورنو در حالی این مطلب را در گفتگو با شبکه «ان بی سی» مطرح کرد که هفته گذشته گزارشی مبنی بر پرداخت حق السکوت از سوی وکیل رئیس جمهوری آمریکا به استفانی کلیفورد، یکی دیگر از هنرپیشه‌های فیلم‌های پورنو منتشر شده بود.

بنا به ادعای آلانا اوانز استفانی کلیفورد در ماه ژوئیه سال ۲۰۰۶ میلادی در تماسی تلفنی از او دعوت کرده بود به اتاق هتلی برود که وی و دونالد ترامپ در آن به سر می‌بردند.

آلانا اوانز گفت: «هنگامی که استورمی [نام حرفه‌ای استفانی کلیفورد] به من گفت با دونالد است به دلیل هویت او [دونالد ترامپ] مسائل زیادی به ذهن خطور می کند.»

دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ یک تاجر بانفوذ و ثروتمند نیویورکی بود.

آلانا اوانز تاکید می کند که او در جریان آن تماس تلفنی به وقت گذرانی با دونالد ترامپ و استفانی کلیفورد دعوت شده بود.

به گفته این هنرپیشه فیلمهای پورنو او در جریان تماس تلفنی استفانی کلیفورد با دونالد ترامپ هم مکالمه کوتاهی داشته است.

بنا به ادعای وی دونالد ترامپ به وی گفته است: «بیا با ما باش! بیا خوش بگذرانیم و جشن بگیریم.» آلانا اوانز تاکید می کند که دونالد ترامپ از نقش آفرینی او در فیلمهای پورنو آگاهی داشته است.

رئیس جمهوری ایالات متحده پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر پرداخت حق السکوت از طرف او به استفانی کلیفورد این مطلب را تکذیب کرده بود.