درنگ : حجت اشرف‌زاده خواننده «ماه و ماهی» در گفتگو با درنگ درباره وضعیت برگزاری کنسرت‌ها در تهران و شهرستان‌ها گفت: بدون شک موسیقی در کشور جایگاه خوب و قابل پیشرفتی دارد. تنها خواسته‌ام از مسئولان این است که از لغو شدن کنسرت‌ها جلوگیری کنند.

این خواننده ادامه داد: همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با خوانندگان نسبت به گذشته بیشتر شده است و روند اخذ مجوزها به خوبی پیش می‌رود.

اشرف‌زاده همچنین افزود: امیدوارم که حمایت مادی و معنوی در زمینه برگزاری کنسرت‌ها به سمت بهتر شدن سوق پیدا کند و هنرمندان با تولید آثار شاخص انگیزه‌ای برای مردم ایجاد کنند تا به کنسرت بروند.

حجت اشرف زاده

او اجرای کنسرت در شهرستان‌ها را به دلیل طبقه‌بندی مخاطب سخت دانست و اظهار کرد: به لحاظ درآمدها و نوع سلیقه مخاطبان، اجرای کنسرت در شهرستان باید با برنامه‌ریزی دقیق و شناخت بیشتر مردم برگزار شود. اگر  اسپانسرها حمایت بیشتری داشته باشند قطعا برگزاری کنسرت در شهرهای دیگر روند خوبی را طی خواهد کرد.

اشرف‌زاده در پایان مژده‌ای برای مخاطبانش داشت و گفت: آلبوم «به وقت عاشقی» ۱۴ آذرماه رونمایی می‌شود. همچنین ۲۴ آذرماه در برج میلاد کنسرت خواهم داشت.

  حال موسیقی ایران خوب نیست | کنسرت فقط مخصوص تهرانی‌ها نباشد