الناز شاکردوست در صفحه اینستاگرامش تصویری منتشر کرد با این متن: دیشب در کنار مهمان‌هاى عزیزِ تئاترمون گُم و گور | از راست به چپ: امیرحسین فتحـى (بازیگر متفاوت و هنرمندى خاص) سامان خادم خودم (با لباس‌هاى جذاب مولود)، استادصدرالدین حجازى (بازیگر بنام و قدیمى کشورمون که با حضورشون ما رو سورپرایز کردند) افشین هاشمى (رفیق جان و دلم که در طول سال ها بسیار از او آموختم) و پاشا جمالى.

 

اینستاگرام الناز شاکردوست

 

تئاتر گم و گور به نویسدگی امیر مهندسیان و هادی احمدی و امیر مهندسیان و حضور امیرجعفری، النازشاکردوست، کاوه ابراهیم، علیرضا زارع پرست، فردین شاه حسینی، سمانه آقازمانی اجرا می‌شود. محمد قدس و مرتضی میرمنتظمی تهیه کنندگان این نمایش هستند.

الناز شاکردوست همچنین در پست دیگری که در اینستاگرامش منتشر کرد در زمینه آخرین کار سینمایی‌اش نوشت: ساعاتى پیش فیلم سینمایى سراسر شب پس از پنجاه جلسه فیلمبردارىِ سخت به پایان رسید، کات! یا به قول آقاى مؤتمن بسه! و این عکس واقعیت احوال من در مرگ نقش مهتاست، تنها بارى که در تمام این مدت براى اولین بار کارگردان‌مان گوشى موبایلش را از جیبش درآورد تا در موقع خداحافظى واقعى‌ترین لحظه احساس بازیگر بیمارش را جاودان کند! دست‌هایتان را می بوسم…