درنگ: این موتور که BMW Motorrad Concept Link نام دارد از بسته باتری الکتریکی بهره برده و از دنده عقب برخوردار است تا پارک کردن برای سوار آسان‌تر شود.

داشبورد موتور لمسی است و می‌توان آن را به تقویم آنلاین موتورسوار متصل کرد تا در حین حرکت وی از برنامه‌های روزانه خود آگاه شود.

این طرح اولیه همچنین از صندلی هوشمندی برخوردار است که می‌تواند خود را متناسب با قد و وزن هر موتورسواری منطبق سازد. شرکت بی ام‌و اگرچه بر سریع بودن این موتور تاکید دارد، اما جزئیاتی از میزان سرعت آن ارائه نکرده‌ است.

 طرح جدید دیگر این شرکت،‌خودرویی هوشمند به نام مینی‌ویژن است که وعده داده شده در آن مسئولیت‌پذیری زیست‌محیطی و فناوری‌های آینده‌نگرانه تلفیق خواهند شد.

این شرکت به مناسبت صد‌سالگی خود سه طرح آینده‌نگرانه خودرو ارائه داده‌ است که این مدل طرحی ترکیبی از بی‌ام‌و و مینی‌ماینر به شمار می‌رود که می‌تواند متناسب با حالات روحی راننده تغییر رنگ دهد.

این خودرو خودران و هوشمند است که برای ساخت آن از آلومینیوم‌ها و پلاستیک‌های بازیافتی استفاده خواهد شد. این خودرو همچنین در لایه‌ای از ماده‌ای هوشمند پوشانده خواهد شد که می‌تواند به خواست راننده از نقره‌ای به هررنگ دیگری تغییر یابد.

این خودرو درواقع می‌تواند راننده را شناسایی کرده و کل تنظیمات خود را از ارتفاع صندلی گرفته تا جای فرمان و پدال‌های کنترل کننده متناسب با فرد ‌تغییر دهد.