درنگ : هر مردی باید یک ساعت داشته باشد که هم کاربردی باشد و هم خوش‎استایل و مناسب. بسیاری از افراد سرشناس معتقدند ساعت مچی برای آقایان حکم جواهرات برای خانم‌ها را دارد. افرادی که به برندهای خاص ساعت‌های مچی توجه دارند حتما می‌دانند که برای تهیه برند سرشناس آن باید هزینه زیادی متقبل شوند. در این مطلب سعی داریم شما را با ۵ برند برتر ساعت مچی در دنیا که بیشترین محبوبیت را نزد کاربران سایت بیزینس اینسایدر دارند آشنا کنیم.

۵- IWC Pilot Automatic Chronograph Watch

این ساعت که مربوط به برند آی دبلیو سی است قابی فلزی دارد، صفحه آن آبی و عقربه‎ها نقره‎ای هستند. در صفحه آن تاریخ و روز هفته وجود دارد. سوییسی است و بدون حرکت می‎تواند تا ۴۴ ساعت کار کند. قیمتش حدود ۴ هزار و ۱۹۵ دلار است.

۴- Panerai Luminor 1950 Tuttonero GMT Watch

این ساعت متعلق به کمپانی لومینور پانرای است. قاب و صفحه مشکی و عقربه‎های به رنگ برنز دارد. به جای ساعت ۳ تاریخ دیده می‎‏شود. ساخت سوییس است و با حرکت دست کار می‎کند. قسمت آن حدود ۱۰ هزار و ۵۵۰ دلار است.

۳- Rolex Submariner Automatic Watch

یکی از شناخته‎شده‎ترین برندهای لاکچری ساعت در تمام دنیا رولکس است، پس جای تعجب نیست که یکی از محصولات این کمپانی در این لیست باشد. سابمارینر قابی از جنس استیل ضدخش دارد، صفحه آن مشکی و عقربه‌های نقره‎ایش به شکلی است که در بیشتر رولکس‌ها دیده‎ایم. طراحی‎های رولکس همیشه ساده و کاربردی است. قیمت آن حدود ۷ هزار و ۹۹۵ دلار است.

  گران‌ترین ساعت رولکس در جهان | ۱۷٫۸ میلیون دلار برای ساعت پل نیومن

۲- Tudor Pelagos Chronometer Automatic Watch

این ساعت محصول کمپانی تودور است. جنس قابش تیتانیوم است و صفحه آبی آن با رنگ و فرم عقربه‌ها تناسبی دارد که توجهات را جلب می‎کند. به اندازه‌ای هم ساده است که بتوان هر روز آن را به دست بست. این ساعت بدون حرکت ۷۰ ساعت کار می‌‎کند و قیمتی حدود ۳ هزار و ۵۹۵ دلار دارد.

۱- Omega Speedmaster Professional Moonwatch

شماره یک محصولی مربوط به کمپانی شناخته‎شده امگا است. ترکیبی از فرم کلاسیک و مدرن. قاب از جنس استیل ضدخش با عقربه‎های زیبا. صفحه آن بسیار زیبا و جذاب و البته ساده است. بر خلاف ۴ ساعت معرفی شده دیگر این ساعت دستی کوک می‎شود و با هر بار کوک تا ۴۸ ساعت کار می‎کند. قیمت آن حدود ۳ هزار و ۴۷۵ دلار است.