مجید خراطها در گفتگو با درنگ  درباره انتشار زندگی خصوصی سلبریتی‌ها در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام، گفت: من در کشورهای خارجی، رفتار مردم با سلبریتی‌ها را دیده‌ام.  آنها به محض مشاهده یک چهره معروف ورزشی یا هنری بلافاصله از مقابلش کنار می‌روند و اجازه می‌دهند زندگی راحتی داشته باشد.

وی افزود: مردم کشور ما انسان‌های عاطفی و مهربانی هستند و این لطف‌شان به هنرمندان و چهره‌ها باعث علاقمندی به دانستن درباره زندگی خصوصی آنها می‌شود. البته هنرمندان و ورزشکاران باید مراقب زندگی شخصی‌شان باشند که دیگر برای خودشان زندگی نمی‌کنند.

این خواننده پاپ، اظهار داشت: هنرمندان برای مردم هم زندگی می‌کنند پس اگر الگو هستیم، مراقب اعمال و رفتارمان هم باشیم. وقتی در مکان عمومی کاری انجام می‌دهیم، باید منتظر عواقب آن هم باشیم.

  واکنش‌های کاربران به جنجال گربه‌ای هانیه توسلی | لطفا از آنجلینا جولی یاد بگیر

خراطها با بیان اینکه مسائل ایجاد شده در اینستاگرام و شبکه‌های مجازی را نمی‌توان تقصیر مردم انداخت، تاکید کرد: اگر به این شکل نگاه کنیم تقصیر مردم نیست. برخی افراد در شبکه‌های مجازی و اینستاگرام به دنبال سوءاستفاده از زندگی شخصی هنرمندان هستند.

از سوی دیگر ما هفتم آبان ماه درباره کوروش می‌نویسیم و بر این باوریم تمدنی ۲۵۰۰ ساله داریم اما فضای مجازی تاثیر زشتی روی فرهنگ ما گذاشته است.

وی گفت: ما از ۲۵۰۰ سال قبل متمدن بودیم و باید فرهنگ ایرانی را حفظ کنیم نه اینکه به صفحه‌های مجازی هنرمندان ایرانی و خارجی هجوم ببریم و به آنها توهین کنیم. هر چند من از طنز مردم کشورم در اینستاگرام لذت می‌برم.

  چرا کم‌رنگ و کم‌کار شدم؟ از مسئولان بپرسید
  “به وقت عاشقی” رونمایی می‌شود | برگزاری کنسرت در برج میلاد