درنگ:  همه چیز از بلیت هواپیما شروع شد؛ وقتی که «راس گارنر» تصمیم به سفر گرفت مجبور شد به دلیل اضافه وزن دو بلیت هواپیما برای خود تهیه کند و این موضوع خیلی برایش سخت و گران تمام شد. او ۱۷۸ کیلوگرم وزن داشت و مجبور بود روزانه ۱۵ هزار کالری (۶ برابر توصیه شده برای یک مرد متوسط) غذا بخورد و متاسفانه هر روز هم چاق‌تر می‌شد تا جایی که سایز لباس‌های او به XXXXL رسید.

این روال همین طور ادامه داشت تا اینکه او تصمیم گرفت رژیم بگیرد و ورزش کند و آنقدر برای این تصمیم تلاش کرد تا اینکه الان به بدنسازی حرفه‌ای تبدیل شده است. او اکنون ۸۸ کیلو وزن دارد.


راس در این مورد می‌گوید: «وقتی برای کاهش وزن به دکتر مراجعه کردم؛ دکتر خیلی جدی گفت اگر حداقل ۴۰ کیلو وزن کم نکنم نهایت تا ۳ سال دیگر خواهم مرد؛ من زندگی‌ام را خیلی دوست داشتم و دارم. برای همین خیلی سریع تصمیم گرفتم با وجود همه سختی‌های این مسیر، وزن خود را کم کرده و به وزن ایده آل برسم. خیلی زود متوجه شدم که آنقدرها هم وزن کم کردن کار مشکلی نیست.»

وی ادامه می‌دهد: «از نخوردن پیتزا، همبرگر و مشروبی که هر روز می‌خوردم شروع کردم و پس از ده‌ ماه توانستم در کنار رژیم با ورزش به ۸۸ کیلو برسم.»


در تصویر بالا این مرد ۳۹ ساله را به همراه متخصص
تغذیه‌ می‌بینید که در شلوار قدیم راس جا گرفته‌اند!

ناگفته نماند که این مرد به دلیل کاهش وزن زیاد مجبور شد ۳ کیلو از پوست‌های اضافی بدنش که براثر کاهش وزن آویزان شده بودند را طی عمل جراحی بردارد. حالا دیگر وی به فردی با بدنی بسیار زیبا تبدیل شده است. در ادامه ویدئویی از او در برنامه تلویزیونی استیو هاروی (Steve Harvey) مجری معروف هالیوودی خواهید دید: