سری M بی‌ام‌و علاوه بر ظاهری اسپرت که  در کنار رنگ‌های M (آبی کم رنگ٬ آبی پر رنگ٬ قرمز) به ارمغان می‌آورد٬ خودرو را به دلیل استفاده از قطعات فیبر کربن٬ آیرودینامیک تر می‌کند.

از جمله مواردی که در آن‌ها از فیبر کربن استفاده شده می‌توان به باله عقب٬ دیفیوزر‌های عقب٬ لبه‌های کناری و لبه‌های سپر جلو اشاره کرد. همچنین جلو پنجره این مدل باز طراحی شده است و کاملا با فیبر کربن پوشیده شده است.

از دیگر تغییرات در مدل M می‌توان به مواردی مانند سیستم تعلیق جدید به همراه فنر‌های قرمز رنگ٬ ترمز‌های سرامیک کربن٬ سیستم اگزوز جدید با روکش تیتانیومی٬ کاور موتور فیبر کربن (که منظره‌ای زیبا هنگام باز کردن کاپوت خودرو ایجاد می‌کند) و سیستم گزارشات عملکرد خودرو که می‌توان اطلاعات را بر روی تلفن همراه مشاهده کرد٬ اشاره کرد.

سیستم گزارش‌دهی اطلاعاتی از موتور تا سرعت٬ شرایط دنده٬ میزان استفاده از پدال گاز و ترمز را در اختیار راننده قرار می‌دهد. همچنین می‌توان به صورت اپشنال دوربین مخصوص جمع آوری اطلاعات پیست را هم به سپر جلو اضافه کرد.

BMW M5 2018 BMW M5 2018

در بخش داخلی خودرو بی‌ام‌و از فرمانی با روکش فیبر کربن استفاده می‌کند. همچنین از پدال‌های فیبر کربن و دسته دنده فیبر کربن نیز استفاده می‌کند و البته پروژکتور با منعکس کردن لوگوی M بر روی زمین جلوه خاص دیگری نمایان می‌کند.

همان‌طور که مشخص است بی‌ام‌و در این قطعات تا جایی که توانسته از فیبر کربن استفاده کرده تا علاوه بر زیبایی و اسپرت جلوه دادن خودرو تا اندازه‌ای به آیرودینامیک بودن و سبک‌تر بودن خودرو کمک کند٬ که تمامی این موارد سری پنج را بیش از پیش جذاب تر می‌کند٬ و باید تا بهار برای دیدن این باواریایی زیبا در خیابان‌ها صبر کرد.

در ادامه علاوه بر اینکه عکس‌های بیشتر از این خودرو را تماشا می‌کنید می‌توانید نظر خود را نسبت به این سری از M با ما در میان بگذارید.

BMW M5 2018