درنگ :  زمانی که ابروی رونالدو در حین بازی شکست و خون صورتش را پوشاند،‌ او گوشی موبایل پزشک تیم را قرض گرفت تا صورتش را در صفحه آن مشاهده کند و با دیدن زخم صورتش از روی نارضایتی سری تکان داد که این واکنش با خنده مفسران ورزشی همراه بود.

رویترز ورزشی درباره این حرکت رونالدو نوشت: رونالدو مرزهای وسواس نسبت به چهره‌اش را جابه‌جا کرد و دیگر مفسران این رویداد را «ویژه‌ترین لحظه رونالدو» توصیف کردند. یکی از مفسران شبکه بی‌بی‌سی نیز رونالدو را متهم کرد که همواره درحال نگاه کردن در آینه است، حتی زمانی که وسط میدان بازی ایستاده‌است.

 

لحظه مصدومیت رونالدو و واکنش جنجالی‌اش را در ویدئوی زیر ببینید

 

کاربران در شبکه‌های اجتماعی نیز این رفتار رونالدو را نادیده نگرفته و با ارسال مطالب مختلف رفتار وسواس‌گونه او را مسخره کردند. با این همه رونالدو، که حضور پررنگش در دنیای مد می‌تواند بسیاری از این نمونه رفتارهایش را توضیح دهد، سابقه طولانی در شنیدن این نوع اظهار نظرها درباره ظاهر، ثروت و فعالیت‌هایش دارد.

با وجود این واکنش‌های تمسخر‌آمیز، آسیب‌دیدگی صورت رونالدو که در اثر برخورد کفش فابیان شار، بازیکن تیم دیپورتیوو لاکرونا ایجاد شد، به حدی جدی بود که او دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد. این بازی در نهایت با نتیجه ۷-۱ به پیروزی رئال مادرید منجر شد.

 

عکس العمل همسر رونالدو هنگام مصدومیتش را در ویدئوی زیر ببینید: