درنگ :  شهردار منطقه ۱۸در خصوص مرگ یک‌ مرد بر اثر تخریب ملکی در این منطقه با مشکوک خواندن این حادثه گفت: مطابق اطلاعات اولیه که به دست ما رسیده اصل موضوع با آنچه در رسانه‌های مجازی انعکاس یافته متفاوت است که از همین رو از رسانه‌ها و مردم خواهشمندم با اندکی خویشتنداری ماجرا را دنبال کنند.

وی افزود: هم اکنون پلیس و دستگاه قضایی به موضوع ورود پیدا کرده و در حال بررسی ماجرا هستند که به محض روشن شدن نتیجه بررسی‌ها به اطلاع عموم خواهد رسید.

شهردار منطقه ۱۸ تاکید کرد: شهردار تهران نیز همزمان با اطلاع از موضوع دستور پیگیری دقیق موضوع را به اینجانب صادر کرده و شکی نیست که در صورت وقوع کوچکترین قصوری در برخورد کارکنان شهرداری تهران بدون هیچگونه اغماضی با آنها برخورد خواهد شد.

وی افزود: من مجددا ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه به نمایندگی از شهردار تهران به شهروندان قول می‌دهم که در صورت وقوع تخلف هیچ اغماضی در برخورد با متخلفان نخواهیم داشت.

مصطفی حسنی مدیر روابط عمومی منطقه ۱۸ نیز با بیان اینکه به دنبال تخریب ملکی متعلق به شهرداری تهران در منطقه ۱۸ (یافت‌آباد ــ میدان جانبازان) مرد حدود ۴۰ساله‌ای فوت کرد گفت: شهرداری منطقه ۱۸ مدتی پیش این ملک را تملک کرده و حق و حقوق مالکین را به آنها داده و ملک را به‌تصرف خود در آورده است.

وی افزود: عوامل شهرداری تهران نیز با اطمینان خاطر از این‌که کسی در ملک اشاره‌ شده نیست عملیات تخریب را آغاز کرده که در ادامه مشخص می‌شود فردی در این ملک بوده است. او معتاد بوده در ملک اشاره‌شده زندگی می‌کرده است.

ویدئویی از این حادثه در زیر ببینید: