نرم افزار مربوطه که قابلیت نصب در گوشی‌های تلفن اندروید، ios و ویندوز را دارد می تواند به افراد در راه مانده، سوخت برساند.

این اپلیکیشن دارای دو نرم افزار برای کاربر و سوخت‌رسان است؛ در صورتی که کاربر درخواست خود را اعلام کند، نزدیک‌ترین ماشین سوخت‌رسان می‌تواند به آن پاسخ دهد و پس از این‌که قیمت و مسافت آن مشخص شد، کاربر نیز می تواند دکمه تایید یا انصراف را انتخاب کند.

بر اساس این گزارش، قیمت بنزین معمولی و سوپر به ترتیب لیتری ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ تومان است و تنها هزینه حمل و نقل به آن افزوده می‌شود.

این طرح هم اکنون آماده شده و مورد تایید اداره بهداشت، ایمنی و محیط زیست (HSE) وزارت نفت است، اما برای راه اندازی به صورت پایلوت در شهر تهران به یک ماه زمان نیاز دارد.

تجربه‌ سفارش آنلاین بنزین و فرآورده‌های نفتی یکی از تازه‌ترین ایده‌های استارت‌آپی در دنیاست که مدت زیادی از ظهور آن نمی‌گذرد. یکی از مشهورترین نمونه‌های آن‌که از اوایل سال ۲۰۱۷در ایالت کارناتاکا در جنوب هند آغاز به‌کار کرده و به‌خاطر حل یکی از مهم‌ترین چالش‌های این منطقه‌ پرجمعیت به‌عنوان یکی از مهم‌ترین استارت‌آپ‌های سال انتخاب شده است. My Petrol Pump یا «پمپ بنزین من» نامی است که برای این استارت‌آپ انتخاب شده است.