درنگ : جایزه عالی شرکت هواپیمایی این سازمان به شرکت هواپیمایی ایرنیوزیلند رسید و این شرکت همچنین به عنوان برترین شرکت هواپیمایی سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

شرکت ایرنیوزلند به عنوان برترین شرکت هواپیمایی سال ۲۰۱۸ معرفی شد

در این رتبه‌بندی عوامل مختلفی از مدیریت بودجه تا آشپزی،‌ خدمات حین پرواز و حتی فیلم مقررات ایمنی که پیش از پرواز به نمای در می‌آید نیز مورد بررسی قرار گرفتند. به گفته هیات داوران این سازمان،‌ ایرنیوزیلند در همه این زمینه‌ها رتبه اول را به دست آورده‌ است و این یعنی عملکردی عالی از سوی یک شرکت هواپیمایی.

شرکت هواپیمایی سنگاپور در بخش حق بیمه رتبه اول فرست کلاس را به دست آورده‌است

این رقابت چهار اصل مهم بین‌المللی و دولتی ایمنی را در کنار سن خدمه، نظرات مسافران، مقرون به صرفه بودن پروازها، میزان سرمایه‌گذاری و محصولات عرضه شده در حین پرواز درنظر گرفته‌ است.

از دیگر مورادی که برای انتخاب برترین شرکت هواپیمایی جهان در نظر گرفته شده،‌ نوآوری‌هایی است که برای بهبود تجربه مسافران انجام می‌گیرد. شرکت هواپیمایی سنگاپور در بخش حق بیمه رتبه اول فرست کلاس را به دست آورده‌است و به گفته وب‌سایت AirlineRatings شرکت سنگاپور هم‌معنی کیفیت بالای محصولات است.

برترین رتبه پروازهای تجاری برای دومین سال پیاپی به شرکت ویرجین استرالیا رسید

برترین رتبه پروازهای تجاری برای دومین سال پیاپی به شرکت ویرجین استرالیا رسید. در این رتبه‌بندی گزینه‌های مالی نیز مورد بررسی قرار گرفتند و ایرنیوزیلند برترین رتبه را در این بخش نیز به دست آورده‌ است. شرکت هواپیمایی کانتاس نیز در بخش کیترینگ، فضای داخلی هواپیما و پروازهای داخلی نیز رتبه اول را به دست آورده‌است.

AirlineRatings علاوه بر معرفی برنده جایزه عالی شرکت‌های هواپیمایی، برترین شرکت‌های سال ۲۰۱۸ را نیز معرفی کرد. به گفته این وب‌سایت،‌ هیات داوران این رقابت متخصصانی بوده‌اند که طی ۲۰ سال گذشته درحال ارزیابی عملکرد صنعت هوانوردی هستند. براساس این رتبه‌بندی، برترین شرکت‌های هوانوردی سال ۲۰۱۸ از این قرارند:

  1. ایر نیوزیلند
  2. کانتاس ایرویز
  3. سنگاپور ایرلاینز
  4. ویرجین استرالیا
  5. ویرجین آتلانتیک
  6. اتحاد ایرویز
  7. آل‌نیپون ایرویز
  8. هواپیمایی کره
  9. کاتای پاسیفیک ایرویز
  10. ژاپن ایرلاینز